• 2018 filmlerini izlemek için menülerden ilgili kategoriye bakabilirsiniz.

Sorun Bildir

11 Dakika – 11 minut (2015) Türkçe Altyazılı izle

FİLM ÖZETİ

11 Dakika - 11 minut Jennifer Shannon, Varşova´da geçen filmin öyküsü, bir sosisli sandviç satıcısından Hollywood yapımcısıyla görüşen bir oyuncuya dek birçok karakterin hayatlarında yaklaşan bir kıyametin hissedildiği aynı 11 dakikaya odaklanıyor.Fullfilmizlesin.com İyi seyirler diler.

FİLM HAKKINDA

11 Dakika - 11 minut (2015) Türkçe Altyazılı izle

DEVAM FİLMLERİ

FİLM YORUMLARI

ZİYARETÇİ
Ceren
26 Kasım 2016 Saat 14:47

Güzel bir çalışma olmuş, izleyin bence…. ” Ayrıca filmin detayları hakkında bilgi veren, komik ve salakça yapılan yorumlar yayınlanmasın lütfen ” !!

Cevapla
ZİYARETÇİ
Hakan
3 Kasım 2016 Saat 17:29

Filmi anlamak için başından sonuna kadar izlemek gerekiyor.Kurgusu mükemmel.Kısaca izlenir.
( Adamın biri bir gün gece vakti ıssız bir sokakta yürürken Azrail’e rastlamış.Adam azrail’i görünce ürkmüş.Ne yapacağını bilememiş.Azrail adama sert bir şekilde bakmış ve ona ” Eger seni bu şehirde bir daha görürsem 3 gün içinde canını alıcam ” demiş ve kaybolmuş. Adamda Bahama Adalarına taşınmaya karar vermiş ve gitmiş 3 gün sonraya bilet almış. 3 gün sonra bütün eşyalarını toplamış uçağa binmiş.Oturmuş koltuguna ecelden kaçmanın keyfiyle kendisine “Ne içmek istersiniz?” diye soran hostese gülümseyerek Martini cevabını vermiş. Hostes adamın yanından ayrılır ayrılmaz uçağın son yolcusuda gelmiş yanına oturmuş.Bir süre sonra uçak kalkmış.İki adam başlamışlar sohbete… Bizim yolcu diğer adama 3 gün önce başından gecen inanılmaz olayı adama anlatmış. Adamda gülümseyerek
bizim yolcuyu dinlemiş.Sonunda dayanamamış bizim yolcu adama neden güldüğünü sormuş.Adamda
“Beni insan suretine girdiğim için tanıyamadın. Ben o kaçtığın Azrailim.Sen ve diğer 47 yolcuyu bu 15 saniye sonra düşecek olan bu uçağa bindirebilmek için ne çektim bilemessin.”demiş.

Cevapla
ZİYARETÇİ
gülbin ekinci
28 Ekim 2016 Saat 21:44

film saçma sapan hiç bir şey anlamadım tamamen zaman kaybı

--- Bu film hakkında spoiler içermektedir. ---
--- Bu film hakkında spoiler içermektedir. ---
Cevapla