• 2018 filmlerini izlemek için menülerden ilgili kategoriye bakabilirsiniz.

Sorun Bildir

Acı Göl – Bitter Lake (2015) Türkçe Altyazılı izle

FİLM ÖZETİ

Acı Göl - Adam Curtis: Bitter Lake filminin konusu, Batı dünyasının Afganistan’daki varlığını anlatan bir belgesel olan Acı Göl, BBC New için çekilen ve bugüne kadar hiç ortaya çıkmayan 26 terabaytlık arşiv görüntülerinin bir araya getirilmesinden oluşmaktadır. Şok edici sahnelerin araya virgül koyduğu bu muazzam montaj, bahsettiği şeylerin garipliğiyle birlikte adeta rahatsız edici bir düş gibi ilerliyor. Curtis’in üstsesi bu anlarda yardımcı olmaya çalışıyor izleyiciye: “İktidardakiler gerçekliğin karmaşıklığını anlamamız için hikâyeler uydururlar, ama bu hikâyeler giderek daha az inandırıcı ve yavan gelmeye başlıyor.” Biçimsel anlamda bir başyapıt düzeyine erişen bu son Adam Curtis işi müziği ve arşiv görüntülerini kullanma biçimi ve kurduğu bağlantıların dudak uçuklatıcılığıyla neredeyse katartik bir etkiye erişiyor. Savaşlar ve bunların etrafına inşa edilmiş söylemler hakkındaki öngörüleri, Acı Göl’ü çok önemli bir izleme deneyimine dönüştürüyor.

Filmi izledikten sonra yorumlarınızı belirterek diğer izleyicilere görüşlerinizi belirtebilirsiniz. Acı Göl - Adam Curtis: Bitter Lake filmini farklı alternatiflerden izlemek için Hızlı tek parça seçeneği kısmına tıklayıp size uygun olan alternatifden filmi izleyebilirsiniz. Acı Göl - Adam Curtis: Bitter Lake filmini türkçe dublajlı ya da altyazılı olarak izlemek için dil seçeneklerinden size uygun olan dili seçenebilirsiniz. Fullfilmizlesin.com İyi seyirler diler.

FİLM HAKKINDA

Acı Göl - Bitter Lake (2015) Türkçe Altyazılı izle

DEVAM FİLMLERİ

FİLM YORUMLARI

ZİYARETÇİ
HARUN DUMAN
1 Ocak 2017 Saat 23:35

Vahabi Suudların İslami teröre nasıl destek verdiklerini,Batı’nın ne kadar temiz (?!)niyetlerle demokrasi getirmeye çalıştığı Afganistan örneği üzerinden işleyen belgesel.. İzleyin..!

Cevapla