• 2018 filmlerini izlemek için menülerden ilgili kategoriye bakabilirsiniz.

Sorun Bildir

Aşkın Frekansları – Frequencies (2013) Türkçe Dublaj izle

FİLM ÖZETİ

Frekanslar - Frequencies filminin konusu, Isaac çocukluktan itibaren Marie'den hoşlanır. Marie ise ona karşı bir duygu beslememesine rağmen deney yapmak için Isaac ile görüşmeyi sürdürür. Fakat ikilinin her yıl birlikte geçireceği zaman sadece 1 dakikadır. Bu süreyi aşarlarsa doğa durduk yere yağmur, zelzele gibi afetlerle onlara engel olur. Filmin en naif olan bu ilk kısmında kahramanlarımızın çocukluk ve ilk gençlik yıllarındaki birlikte olma çabalarını ve bunun yarattığı tuhaf sonuçları izliyoruz.

Aşkın Frekansları - Frequencies filmini Türkçe dublaj olarak hd kalitede izle. Frekanslar - Frequencies filmini Tek parça Full HD izleyin. Frekanslar - Frequencies Full Film izlesinde. Filmi izledikten sonra yorumlarınızı belirterek diğer izleyicilere görüşlerinizi belirtebilirsiniz.

FİLM HAKKINDA

Aşkın Frekansları - Frequencies (2013) Türkçe Dublaj izle

DEVAM FİLMLERİ

FİLM YORUMLARI

ZİYARETÇİ
Asmodeus
28 Mayıs 2017 Saat 01:13

Mükemmel.

Cevapla
ZİYARETÇİ
rs
2 Nisan 2017 Saat 22:13

film felsefik ve bilimsel.başları çok sürükleyici sona doğru biraz karmasık ve sıkıcı.yınede farklı bir yapım felsefık fılm severler ıcın ideal bir ypım

Cevapla
ZİYARETÇİ
çağlar
26 Ocak 2017 Saat 11:33

film gerçekten harika bir film..fakat bilimkurgu ve felsefeyi sevmeyen insan bu filmi izlerken sıkılabilir..film anlaşılması güç gerçekten düşündürücü bir film..film sizi adeta çekimine alıp bulmaca çözmeye zorluyor..filmi anlamak için kuantum fiziğini ve pararel evrenler teorisini bilmeniz ve birazda özgür irade konusunda felsefe yapmanız gerekmekte..ama malesef bazı konularda yanılmışlar..eğer rezonans kanunu bu filmde işleseler özgür irade konusunda yanıldıklarını anlayacaklar..çünkü sadece geçmiş geleceği etkilediği gibi anyı zamanda gelecekte geçmişe etki ediyor..yani yaptığımız eylemler sonucunda sınırsız sayıda gerçeklikler var..ve biz özgür irademizle bu sınırsız sayıda gerçekliklerden sadece bir tanesini seçiyoruz..bu özgür irademizle oluyor..geçmişin sonsuzkere tekrarlandığı söyleniyor işleniyor filmde..adam her seferinde geleceği görüp geçmişe bakıyor..ama gelecekte bizi bekleyen sınırsız sayıda seneryoların olduğunu söylemiyor..:(rezonans kanunu)

Cevapla
ZİYARETÇİ
Tuana
22 Aralık 2016 Saat 21:32

Ask filmi degil macera degil alisilmisin disinda bir filim daha cok fizik ,kuantum ,evren, doga yasasi ve dünya düzeni üzerine sorgulama ve analiz gibi duruyor ilginc bilgiler ve sembol dili var,bu türden bilgilere merakliysaniz tavsiye ederim degilse kendinizi yormayin agir ilerleyen bir filim.

Cevapla
ZİYARETÇİ
Emir Han
20 Aralık 2016 Saat 14:39

beyni olmayan zaman kaybı der.. böyle bir filmin ne eşi ne benzeri var.. adamlar fena beyin fırtınası yapmış başım ağrıdı

Cevapla
ZİYARETÇİ
balhun
18 Temmuz 2016 Saat 08:26

BAKİ ARKADAŞ MERAK ETTİM BERBAT BİR FİLME BU KADAR BİLİMSEL ÖVGÜ,MÜKEMMELİYETÇİ YAKLAŞIM,MİLLETLE DALGA GEÇER GİBİ DESTANSI KURGU NEDEN.

Cevapla
ZİYARETÇİ
balhun
18 Temmuz 2016 Saat 08:22

ZAMAN KAYBI

Cevapla
ZİYARETÇİ
ayşe
2 Mayıs 2016 Saat 17:11

her tür filmi severim. ama gerçekten zaman kaybı.
gereksiz karmaşıklaştıran senaryo. kurgu ok ama berbat bir film. yazık olmuş 1,5 saatime. ıyyy

Cevapla
ZİYARETÇİ
RECO
30 Nisan 2016 Saat 19:44

film üretilmemiş bir frekans ayarlayıcının etrafında döndürlüyorsa da bahsi geçen frekanslar ve frekansların uyumu,tezatı işleniyor ki bunlar zaten gerçek.. kurgular ilerde olacak şeyleri önceden gösterir hep..ben başarılı bir deneme olduğunu düşünüyorum….

Cevapla
ZİYARETÇİ
himmet
5 Nisan 2016 Saat 21:41

Film Farklı bi konuda değişik bir konu ve olay izlemiş izlemeye değer

Cevapla
ZİYARETÇİ
baki
5 Nisan 2016 Saat 18:56

başlıbaşına felsefe,olgu ve algı, kader konusuna ironik bir yaklaşım.bu senaryoyu yazan çıldırmış olmalı.filmi çok dikkatli izlemelisiniz,ben bir daha izleyecem. eğer varoluş ,kötülük, iyilik ve teodise problemlerinden habersizseniz anlamanız çok zor.sınırların çok ötesinde,ben diyim konu vahdeti vucut sen de paralel evrenler.sonuç;sorular,sorular,sorular….gerçekten yokmuyuz? bu arada filmin özetle hiçbir alakası yok.

Cevapla