• 2018 filmlerini izlemek için menülerden ilgili kategoriye bakabilirsiniz.

Sorun Bildir

Attack on Titan: Part 2 (2015) Türkçe Altyazılı izle

FİLM ÖZETİ

Attack on Titan: Part 2 filminin konusu, Titanlar yüzünden insan ırkı tehlike altındadır. Çok az sayıda kalan insanlar, kendilerini korumak için devasa büyüklükte duvarlar örerler. Bir titanın son kez görülmesinden 100 yıldan fazla zaman geçmiştir fakat bir gün dev titanlar bu duvarlara saldırırlar ve korkulan olur. Az sayıda kalan insanlar için hayatta kalma mücadelesi başlar.

Attack on Titan: Part 2 bir önceki filmde kaldığı yerden devam ediyor. Keşfettiği yeni yeteneği sayesinde insanlığın son umudu olan Eren, titanları yok edip dünyayı kurtarabilecek midir?

Filmi izledikten sonra yorumlarınızı belirterek diğer izleyicilere görüşlerinizi belirtebilirsiniz. Attack on Titan: Part 2 filmini farklı alternatiflerden izlemek için Hızlı tek parça seçeneği kısmına tıklayıp size uygun olan alternatifden filmi izleyebilirsiniz. Attack on Titan: Part 2 filmini türkçe dublajlı ya da altyazılı olarak izlemek için dil seçeneklerinden size uygun olan dili seçenebilirsiniz. Fullfilmizlesin.com İyi seyirler diler.

FİLM HAKKINDA

Attack on Titan: Part 2 (2015) Türkçe Altyazılı izle

DEVAM FİLMLERİ

FİLM YORUMLARI

ZİYARETÇİ
Anonim
5 Nisan 2018 Saat 02:09

Türkçe

Cevapla
ZİYARETÇİ
N.Akın
27 Ocak 2017 Saat 19:43

animeyi izleyenler filmini izleyip boşuna vakit kaybetmesin derim kişisel görüşüm.

Cevapla
ÜYE
filip61
2 Mayıs 2016 Saat 01:50

Emeğine Sağlık Admin

Cevapla
ZİYARETÇİ
Eman
30 Nisan 2016 Saat 21:16

Norma.

Cevapla