• 2018 filmlerini izlemek için menülerden ilgili kategoriye bakabilirsiniz.

Sorun Bildir

Ay Macerası – Capture the Flag (2015) Türkçe Dublaj izle

FİLM ÖZETİ

Ay Macerası - Capture the Flag filminin konusu, Daha çocuk yaşta olmasına rağmen paraşüt sörfü yapmaya çalışan fakat bir türlü başaramayan, bu yüzden arkadaşları tarafından dalga konusu olan bir çocuğun hikayesini anlatmaktadır. Çok önemli bir görev için çocuğun NASA’da astronot olan babası ve dedesi uzay yolculuğuna gönderilir. O da gizli bir şekilde uzay aracına binerek babası ve dedesinin maceraları arasına katılmayı planlamaktadır. Arkadaşlarının yardımı ile bu planını gerçekleştirmeye çalışır.

Filmi izledikten sonra yorumlarınızı belirterek diğer izleyicilere görüşlerinizi belirtebilirsiniz. Ay Macerası - Capture the Flag filmini farklı alternatiflerden izlemek için Hızlı tek parça seçeneği kısmına tıklayıp size uygun olan alternatifden filmi izleyebilirsiniz. Ay Macerası - Capture the Flag filmini türkçe dublajlı ya da altyazılı olarak izlemek için dil seçeneklerinden size uygun olan dili seçenebilirsiniz. Fullfilmizlesin.com İyi seyirler diler.

FİLM HAKKINDA

Ay Macerası - Capture the Flag (2015) Türkçe Dublaj izle

DEVAM FİLMLERİ

FİLM YORUMLARI

ZİYARETÇİ
iso
24 Aralık 2016 Saat 00:47

gerçekten güzel bir film

Cevapla
ZİYARETÇİ
hülya
28 Kasım 2016 Saat 12:44

4 yaşındaki oğlum ile birlikte izledik. oğlumun yorumu: mutlaka izlesinler. çok güzel bir film ama çok izlemesinler yoksa gözleri bozulur 🙂

Cevapla
ZİYARETÇİ
siyah inci
27 Ağustos 2016 Saat 22:14

coooook guzellll

Cevapla