• 2018 filmlerini izlemek için menülerden ilgili kategoriye bakabilirsiniz.

Sorun Bildir

Barselona’da Bir Yaz Gecesi (2013) Türkçe Dublaj izle

FİLM ÖZETİ

Barselona'da Yaz Gecesi filminin konusu, 18 Ağustos 2013 yılında Barselona'nın gökyüzünde yüzyıllarca görülemeyecek bir kuyruklu yıldız geçer. Bu gecede bir çok aşk hikayesi yaşanır. Film bu hikayelerin 6 tanesini konu alıyor.

Roser, 1 senedir Richard ile birliktedir. O gün eski sevgilisi Albert’a rastlar. Bu esnada Joan, tüm arkadaşlarını çağırdığı bir akşam yemeği organize eder. Davetliler arasında yeni bebekleri olan Clara ve Hector, Joan’a aşık olan Judith ve Judith’in kocası Toni vardır.Guillem, onu dünyanın bu gece yok olacağına ikna eden Sara’ya aşık olur. Bir de yetenekli bir futbolcu olan Jordi var... Gizlediği küçük bir sırrı vardır. Aynı kızın peşinden koşan Oriol ile Adrian. Son olarak bu gece bir bebekleri olacağını öğrenecek bir çift: Laura ve Carles.

Filmi izledikten sonra yorumlarınızı belirterek diğer izleyicilere görüşlerinizi belirtebilirsiniz. Barselona'da Yaz Gecesi filmini farklı alternatiflerden izlemek için Hızlı tek parça seçeneği kısmına tıklayıp size uygun olan alternatifden filmi izleyebilirsiniz. Barselona'da Yaz Gecesi filmini türkçe dublajlı ya da altyazılı olarak izlemek için dil seçeneklerinden size uygun olan dili seçenebilirsiniz. Fullfilmizlesin.com İyi seyirler diler.

FİLM HAKKINDA

Barselona'da Bir Yaz Gecesi (2013) Türkçe Dublaj izle

DEVAM FİLMLERİ

FİLM YORUMLARI