• Teknik Sorunlar Nedeniyle İndirme Bir Süreliğine İptal Edilmiştir.

Sorun Bildir

Barselona’da Bir Yılbaşı Gecesi (2015) Türkçe Dublaj izle


FİLM ÖZETİ

Barselona'da Bir Yılbaşı Gecesi filminin konusu, “Barselona Geceleri” serisinin ikinci filmi Barselona’da Bir Yılbaşı Gecesi´n de Barselona sokakları yılbaşı gecesi, birbirinden farklı aşk hikayeleriyle ısınacak.

Binlerce hikayenin saklı olduğu bir yılbaşı gecesi Barselona’da kahramanlarımız birbirinden farklı aşklar yaşamaktadır: Carles ve Paula, çatırdayan evliliklerini ayakta tutmanın mücadelesini verirken, Oscar hayatının aşkını arama yolunda hiç ummadığı bir limana demir atar… Laura, yıllarca sakladığı sırrını ailesine açmak üzereyken, Miguel kutlamalar sırasında çocukluk aşkına rastlar ve bütün kutlamayı birbirine katar.

Filmi izledikten sonra yorumlarınızı belirterek diğer izleyicilere görüşlerinizi belirtebilirsiniz. Barselona'da Bir Yılbaşı Gecesi filmini farklı alternatiflerden izlemek için Hızlı tek parça seçeneği kısmına tıklayıp size uygun olan alternatifden filmi izleyebilirsiniz. Barselona'da Bir Yılbaşı Gecesi filmini türkçe dublajlı ya da altyazılı olarak izlemek için dil seçeneklerinden size uygun olan dili seçenebilirsiniz. Fullfilmizlesin.com İyi seyirler diler.

FİLM HAKKINDA

DEVAM FİLMLERİ

FİLM YORUMLARI

ZİYARETÇİ
sinemakolik41
25 Nisan 2016 Saat 08:04

1. CİSİNDEN DAHADA KÖTÜ..izlenmez

Cevapla