• 2018 filmlerini izlemek için menülerden ilgili kategoriye bakabilirsiniz.

Sorun Bildir

Bebek – Baby (2015) 1080p Türkçe Altyazılı izle

FİLM ÖZETİ

Bebek - Baby filminin konusu, Ülke teröristler tarafından tehdit altındadır. Tehditler ve saldırılar hükümet tarafından püskürtülse de, halkın geneli bu durumdan habersizdir. Hintlilerin kendi aralarındaki çatışmalar da devam eder ancak halk buna alışık olduğu için de bu durumu umursamamakta, ciddi saldırılar karşısında polis ve askere güvenmektedir. Ajay da bu polislerden bir tanesidir. İstihbarat Bürosu’nda görev yapmaktadır.Araştırmalarını sürdürürken fark ettiği şey onu dehşete düşürür. Ülkenin en önemli merkezlerine yapılması planlanan bir saldırıyı öğrenmiştir. Üstelik bunu planlayan kişi, görülebilecek en zeki ve çılgın liderlerden biridir. Polis gücü artık çok daha sert bir mücadelenin içine girmiştir.Fullfilmizlesin.com İyi seyirler diler.

FİLM HAKKINDA

Bebek - Baby (2015) 1080p Türkçe Altyazılı izle

DEVAM FİLMLERİ

FİLM YORUMLARI

ZİYARETÇİ
Film Manyağı Mandragora
20 Nisan 2017 Saat 22:29
--- Bu film hakkında spoiler içermektedir. ---

8.1 puanını hak etmediği gibi aksiyona nazaran gerilim kategorisi daha önde olmasıyla çok da puanı düşmeyen bir Hint filmi. Bir kaç kurgusal eksiklikler mevcut bence. Örneğin başkahramanın ailesi? Ne oldu hiç dahil olmasaydılar da olurdu ya da dahil iseler neden sonuç kısmında hiç görmedik? Neyse bir kaç kurgusal hatayı saf dışı edersek kötü de değil elbette. Ancak 6.7 puanını hak eden bir gerilim-aksiyonu derim.

--- Bu film hakkında spoiler içermektedir. ---
Cevapla
ZİYARETÇİ
taşkın kılıç
22 Şubat 2017 Saat 03:28

filmin ilk başındaki işkence gören benim..rakkesh isimli ve kaçan kişinin de dublörü benim…camdan uçma sahneside bana ait ama oyuncu atlamış gibi gösteriyolar :)bu filmin aksiyon direktörü de ünlü bir oyuncudur CYRIL rafaelli banliö 13 filmdeki polis ..HİNTLİLER İSTANBULUN GÖRSELİ GÜZEL DİYE GELİYORLAR..

Cevapla
ZİYARETÇİ
mustafa
28 Kasım 2016 Saat 00:33

Türk lerle araplar birleşirse anca bu çıkar zaman öldürmeyin.

Cevapla
ZİYARETÇİ
Adar
15 Kasım 2016 Saat 21:27

Saçma ötesi, 8.1 imdb puanını kimler hangi kafa ile vermiş acaba.

Cevapla
ZİYARETÇİ
kemalovich
1 Kasım 2016 Saat 02:16

Hindular bile işi çözmüş, onlar da artık filmlerinde söz konusu terör olduğunda konuyu türkiyede işliyorlar. Herkes artık türkiyenin cihadist terörün güvenli adası ve yardımcısı olduğunu biliyor. Yaşa padişah.

Cevapla