• Teknik Sorunlar Nedeniyle İndirme Bir Süreliğine İptal Edilmiştir.

Sorun Bildir

Besleme – The Foster Boy (2011) Türkçe Altyazılı izle

FİLM ÖZETİ

Besleme - The Foster Boy filminin konusu, Max bir çiftçi aile tarafından çiftlikte çalışmak üzere alınan bir yetimdir. Üvey aile ona adeta köle muamelesi yapar ve evin öz oğlu da onu aşağılamak ve yetim olduğunu sürekli başına kakar. Max Akordeon çalar ve Kasabanın yeni öğretmeninin Max ile ilgilenmeye başlaması zaten kötü olan durumu daha da içinden çıkılmaz bir hale getirir. Max'ın çiftlikte çalışan Berteli ile kurduğu dostluk, tüm bu sıkıntılara dayanabilmesini sağlayan tek şeydir. Max onunla, çiftlik aletlerinin bile saf gümüşten olduğu bir dünya hayal etmektedir. Besleme - The Foster Boy Türkçe altyazılı olarak hd kalitede izleyebilirsiniz. Besleme - The Foster Boy filmine yorumlarınızı belirterek diğer izleyicilere görüşlerinizi belirtebilirsiniz. Fullfilmizlesin.com İyi Seyirler Diler. Lütfen yorumlarınızı eksik etmeyiniz..

FİLM HAKKINDA

DEVAM FİLMLERİ

FİLM YORUMLARI

ZİYARETÇİ
Asude Akar
7 Mart 2017 Saat 17:41

ALT YAZI NEREDE?…

Cevapla
ZİYARETÇİ
umit
18 Şubat 2015 Saat 16:17

Hayatın gercekleri.

Cevapla
ZİYARETÇİ
Tozmik
18 Şubat 2015 Saat 04:05

Muhteşem bir film.İzlemeyen Kalmasın.İsviçre Sinemasının yaptığı belkide En iyi Film.

Cevapla
ZİYARETÇİ
Tozmik
18 Şubat 2015 Saat 00:04

Eyvallah Sağolasın.Yandexten CC Butonu islemior.Chromede işledi.oldu yani.izledikten sonra yorum yaparım.

Cevapla
ZİYARETÇİ
Tozmik
17 Şubat 2015 Saat 23:35

Üstad eline sağlıkta altyazı nerde? CC dene yere basıoz hiçbir değişme olmuo.basılamıo zaten oraya.işlemio buton.Kaynak Altyazısı yok diyo bu filmin değerlendirmesine baktım şimdi.onla alakalımı bu sorun acaba?

Cevapla
    YÖNETİCİ
    admin
    17 Şubat 2015 Saat 23:47

    Altyazı görünüyor herhangi bir sıkıntı bulunmuyor. Flash playerinizin güncel olduğundan emin olun veya farklı bir tarayıcıdan deneyebilirsiniz.

    Cevapla