• 2018 filmlerini izlemek için menülerden ilgili kategoriye bakabilirsiniz.

Sorun Bildir

Buz, Kar ve İntikam – Kraftidioten (2014) Türkçe Dublaj izle

FİLM ÖZETİ

2014 Festroia (Portekiz) En İyi Yönetmen

Buz, Kar ve İntikam - Kraftidioten filminin konusu, Nils Norveç'in dağlarında kar küreyici sürmektedir ve çok örnek bir vatandaştır. Oğlunun aşırı doz uyuşturucudan öldüğü haberi gelir fakat buna inanma ve cinayetin faillerini bulmaya yemin eder. Kendince adaleti ararken Norveçli gangster "Kont" ile Sırp mafya babası "Papa" arasında bir savaş çıkartır. Sürpriz olaylar ve biraz da acemi şansı sayesinde Nils kimliği meçhul bir yeraltı kahramanına dönüşecektir. Sinema ve reklam filmi yönetmeni Hans Petter Moland’ın çektiği bu kapkara komedi-aksiyon, Berlin Film Festivali’nde prömiyerini yaptı.

Filmi izledikten sonra yorumlarınızı belirterek diğer izleyicilere görüşlerinizi belirtebilirsiniz. Buz, Kar ve İntikam - Kraftidioten filmini farklı alternatiflerden izlemek için Hızlı tek parça seçeneği kısmına tıklayıp size uygun olan alternatifden filmi izleyebilirsiniz. Buz, Kar ve İntikam - Kraftidioten filmini türkçe dublajlı ya da altyazılı olarak izlemek için dil seçeneklerinden size uygun olan dili seçenebilirsiniz. Fullfilmizlesin.com İyi seyirler diler.

FİLM HAKKINDA

Buz, Kar ve İntikam - Kraftidioten (2014) Türkçe Dublaj izle

DEVAM FİLMLERİ

FİLM YORUMLARI

ZİYARETÇİ
Esen
7 Mart 2018 Saat 00:09

Panelde bu film açıklamalarını yazan arkadaşlar: Filmin başrol oyuncusunu hiç mi seviyorsunuz da yazmıyorsunuz abi? Stellan Skarsgård !! İMDB’ye bakıp,( ekip listesi alfabetik sıraya konulmuş), altalata geleni kopyalayıp yapıştırmışsınız 🙂 Olmadı. Yiğidi yiyin, hakkını yemeyin ..

Cevapla
ZİYARETÇİ
mehmet
21 Aralık 2016 Saat 02:06

güzel film

Cevapla
ZİYARETÇİ
zafer
21 Nisan 2016 Saat 22:39

Gayet güzel bir film

Cevapla
ZİYARETÇİ
Fatih
14 Nisan 2016 Saat 22:21

filmi o iki gay bozdu bu filmde ne işleri var bu gayların mk ewlatları

Cevapla