• 2018 filmlerini izlemek için menülerden ilgili kategoriye bakabilirsiniz.

Sorun Bildir

Cennet Beklesin – Heaven Will Wait (2016) Türkçe Dublaj izle

FİLM ÖZETİ

Cennet Beklesin – Heaven Will Wait filminin konusu, Biri 16 diğeri 17 yaşındaki iki genç kızın internet üzerinden başlayan beyin yıkanma sürecini beyazpedeye taşıyor. Yaşanan sorunlara İslami terör ile çözüm bulunabileceğine inanan kızların, ‘geri döndürülmesi’ filmin odak noktası..Fullfilmizlesin.com İyi seyirler diler.

FİLM HAKKINDA

Cennet Beklesin – Heaven Will Wait (2016) Türkçe Dublaj izle

DEVAM FİLMLERİ

FİLM YORUMLARI

ZİYARETÇİ
amelara
22 Mart 2017 Saat 16:36

iyi mesaj veren film, dikkatli olmamiz lazim…..

Cevapla
ZİYARETÇİ
Kadir ÇAKIR
2 Mart 2017 Saat 04:36

Müslümanlığı sadece örgütlenmiş gruplar gözüyle lanse edilmiş gerçek islamın gerekliliklerinden azca söz edilmiş izlediğim kadarıyla. islamın gerçekliğini daha çok anlatarak (islamı karalamadan ve küçümsemek hor görmekten kaçınılarak) bu tip örgütlerin algı stratejisini çürütmesini önerirdim. Bence ikinci bir algıyı da siz filmi yapanlar ortaya atmıştır. o tür örgütlerden gözümde farkınız yok. Kesinlikle filmi tavsiye etmiyorum. Tek akıllı sandığınız O sefil beyinleriniz bence .diyilecek çok şey var aslında kısaca berbat bir film o imdb puanını nasıl almış hayret ediyorum filmin akışkanlığı da yok anlaşılırlıı da. 10 üzerinden 1 i de hak etmiyor bence. gerçek müslüman karakterinde oynayan kız arkadaşına abdeste gerek yok diyorr. bu size göre gerçek müslüman öylemi bu şekil de mi anlatacaktınız ? bu sadece bi örnekti böyle verebileceğim birsürü mesajlar filmde mevcut. bence yapımcıığı bırakıp islamafobi sloganınızla gidin sizde örgütünüzü kurun.

Cevapla
  ZİYARETÇİ
  Kadir ÇAKIR
  2 Mart 2017 Saat 04:43

  önce Allah gelir öyle mi ? diyor babası…bizim inancımıza hakarettir bu kardeşim . siz ne hakla ne cüretle böyle bir deyim kullanıyorsunuz. İnancı gerçek insanların zoruna gideceği sözler sarf edilmiş filmde yasaklanması kınanması gereken bir film olduğuna inanıyorum.

  Cevapla
ZİYARETÇİ
ARİF--70
22 Ocak 2017 Saat 22:43

Mükemmel bir yapım, hiç acite etmeden dümdüz anlatılmış bir hikaye, ÖZELLİKLE ANNE-BABALAR mutlaka izlemeli …..

Cevapla
ZİYARETÇİ
NIHAT
11 Ocak 2017 Saat 04:51

Harika bir film, seyretmenizi tavsiye ederim

Cevapla
ZİYARETÇİ
hasbu
9 Ocak 2017 Saat 18:18

izlenmesi gereken bir film

Cevapla
ZİYARETÇİ
arz
4 Ocak 2017 Saat 03:07

dinim hakkında oluşturduğu önyargılar için ışidin Allah belasını versin!!!

Cevapla
ZİYARETÇİ
shuat
3 Ocak 2017 Saat 19:59

ben bir müslüman olarak çok şükür allahıma elhamdülilllah diyerek bu film de franca ya teşekkür ediyorum mahsum gençler ve aileler için çok iyi bir açıklamalı film yapmışlar zavallı gençleri yalan dolanla yok prens miş yok prensesmiş diyerek nice ailelelrin gençlerin canını yakıyorlar dı ve bu filmin konusu islamı karalayan sahte cihatçıları ve pisliklerin oyunlarını da boyalarınıda ortaya çıkarmış oluyor yönetmenede teşekkürlerimi sunuyorum… güzel ve gerçekçi bir filmdi…

Cevapla
ZİYARETÇİ
HileM
2 Ocak 2017 Saat 22:05

Dayanamadım bir çok subniminal mesaj içermektedir…Müslümanlığın güzel yanlarına vurgu yapmamakta gayri müslimlerin müslümanlara olan olumsuz bakışını perçinlemekte…

Müslümanlık bir hayat nizamıyken bir çok dinde olduğu gibi insan ahlakının başta geldiğinden bahsetmesi gerekirken sözde müslümanların sahtekarlıklarından bahsetmişler bu da bir dini ve o dine mensup bir birey olarak dünyaya gelen ya da seçen müslümanı hedef aldırmakta ve Suriye’de yaşananlardan bihaber olan kişilerin olumsuz algılarını desteklemekte Bu film (Suriye rejim askerlerinin yani Suriye’nin vatan savunmasında olan asıl Suriyelilerin haklı mücadelesini anlatmayı önemsememiş bir film)

Bir kaç yerinde Kuran’ı Kerim’deki olumlu bilgiler öğüt olarak kullanılırken?? buna reaksiyon göstermeyen oyuncu(senaryo) bu mesajı havada bırakmış…

Genel itibariyle Müslümanlığı Suriye’yi varsa bunlarla empati yapanların duygularını terör örgütleri ve onların kansızlıkları ve sahtekarlıkları aracılığı ile manüple eden oyun içinde oyun içeren psikolojik bir film tavsiye etmiyorum fakat varsa terör örgütü sempatizanı aranızda feyz alabilir filmdeki metaforlara dikkat edin seyirciye onlar farkında olmadan işlediklerine….

Cevapla
  ZİYARETÇİ
  HileM
  2 Ocak 2017 Saat 22:12

  Tabi Asude Akar’ın yorumuna da katılıyorum terör örgütünün ağına düşmüş – ki bu risk maalesef giderek artıyor-çocuklara yaklaşma konusunda ebeveynler ders çıkarabilir…

  Cevapla
ZİYARETÇİ
Asude Akar
1 Ocak 2017 Saat 17:55

Çok şey yazdım.yazdım … ve sildim.Çocuğu olan her ebeveynin izlemesi gereken bir film.Müthiş .Tek kelime ile .Admin yüreğine sağlık.Gönül gözüne kurban olayım.Bu gibi yorumları yazarken bile ürküyorum.!!!!

Cevapla