• 2018 filmlerini izlemek için menülerden ilgili kategoriye bakabilirsiniz.

Sorun Bildir

Derinin Altında – Under The Skin (2013) Türkçe Altyazılı izle

FİLM ÖZETİ

Sıradanlığın dışına çıkılan bir film yine karşımızda. Michel Feberin aynı adlı romanından beyaz perdeye aktarılan filmin başrol oyuncusu bir uzaylıdır. Ona verilen görev ise ülkedeki otostop çeken erkek cinsiyetli kişileri yakalamaktır.

www.fullfilmizlesin.com olarak İyi seyirler dileriz. Derinin Altında - Under The Skin (2013) Türkçe Altyazılı izle filmini Full Hd olarak izleyebilirsiniz. Derinin Altında - Under The Skin (2013) Türkçe Altyazılı izle filmi 2013 yılında vizyona girmiş olup İMDB puanı 7.0 olarak oylanmıştır. Filmin kadrosunda Antonia CampbellHughes, Krystof Hádek, Paul Brannigan, Robert Goodwin, Scarlett Johansson rol almaktadır. 2013, Bilim Kurgu, Dram, Türkçe Altyazi, Yabancı Filmler türündeki filmin yönetmen koltuğunda ise Jonathan Glazer oturmaktadır.

FİLM HAKKINDA

Derinin Altında - Under The Skin (2013) Türkçe Altyazılı izle

DEVAM FİLMLERİ

FİLM YORUMLARI

ZİYARETÇİ
bora
3 Şubat 2018 Saat 21:49

ilere ala ala izlememe ragmen sikintidan patladim ,aman ha diyorum vktinize yazik

Cevapla
ZİYARETÇİ
Arda Duman
6 Aralık 2017 Saat 22:57

Michael Faber’ın oldukça iyi eleştiriler alan 2000 tarihli romanından uyarlanan Derinin Altında, Jonathan Glazer’ın en yeni filmi. Dünyadaki -özellikle yalnız- erkekleri ağına düşürüp yok eden bir uzaylı kadın Laura’ya odaklanan film, hikaye anlatma gibi bir derdi olmadan duygusal, çekici, büyüleyici ve ürkütücü bir anlatımla seyircisine özgün bir yolculuk vaat ediyor. Scarlett Johansson’ın kariyerindeki en iddialı performansına imza attığı film aynı zamanda bir süredir karşımıza çıkan yapımlar arasında en dehşet verici kadrajlara sahip olması açısından önem arz ediyor.
Glazer, Derinin Altında filminin senaryosunun gücünü olmayan hikayesinden ve diyalog barındırmayan, tamamen karakterin performansı üzerine kurulu gidişatından besliyor. Tüm ipleri seyircisinin eline vermekten şüphe etmeden, harikulade bir yönetmen işiyle türler arasında küçük yolculuklar yapıyor. Kendine hayran bırakan görüntüleri, filmin teması kadar karanlık çekimleri ve karakterler yerine kulakları dolduran müzikleri ile teknik anlamda da hayli güçlü bir eser olan Derinin Altında için senenin övgüyü en çok hak eden gizli sanat eserlerinden diyebiliriz.

Cevapla
ZİYARETÇİ
siniratak
21 Haziran 2017 Saat 01:30

sırf guzel poponun hatrına 1 saat 48 dk dayandım izledim

Cevapla
ZİYARETÇİ
shieldmaiden
7 Nisan 2017 Saat 02:10

film muhteşem. deneysel film sevmiyorsanız ve yönetmenin bıraktığı boşlukları doldurmaktan acizseniz hiç başlamayın filme. meme göreceksiniz diye (tam da filmin konu aldığı kadının cinsel objeleştirilmesinin de çok güzel örneklemesi gibi) harcamayın filmi.

Cevapla
    ZİYARETÇİ
    cbk
    25 Mayıs 2017 Saat 21:30

    shieldmaiden bosluk diyorsun da bençok kötü bilimkurgular izlediğim halde bufilm bom boş doldursam yeni film çıkar:)

    Cevapla
ÜYE
munzevi627
16 Mart 2017 Saat 04:20

Scarlettin ay gibi güneş gibi tabak gibi poposuyla küçük memelerinden başka bir şey yok filmde.youtube girin makarna nasıl yapılır diye aratın karşınıza çıkan bütün videoları izleyin daha çok eğlenir daha hoş vakit geçirirsiniz garanti.

Cevapla
ZİYARETÇİ
Anonim
9 Ekim 2016 Saat 17:02

scarlett in kendini bitirdiği film,tam bir ucuz bütçe ürünü.çok çok kötü

Cevapla
ZİYARETÇİ
error
5 Aralık 2015 Saat 16:59

Sıkılmam diyorsanız izleyin ama ne yazık ki sıkılmama şansınız yok!

Cevapla
ZİYARETÇİ
anonim
10 Ağustos 2015 Saat 02:26

bilgisayari kirmak isteyenler bu filmi izleyebilir arkadaslar, Allah sabir versin.

Cevapla
ZİYARETÇİ
ERRRR
9 Haziran 2015 Saat 19:21

Neden ve niye yapıldığı belli olmayan sadece 35 dak dayanabilinen iğrenç ötesi bir film yazıktır boş vaktiniz bile varsa izlemeyin

Cevapla
ZİYARETÇİ
Anonim
16 Ocak 2015 Saat 04:04

çok kötü izlemeyin

Cevapla