• 2018 filmlerini izlemek için menülerden ilgili kategoriye bakabilirsiniz.

Sorun Bildir

Ejder Kılıcı – Dragon Blade (2015) Türkçe Dublaj izle

FİLM ÖZETİ

Ejder Kılıcı - Dragon Blade filminin konusu, Çin sinemasının en yüksek bütçeli filmi olan Dragon Blade günümüzden 2000 sene öncesie dayanmaktadır. Romalı general Lucius kötü ve bir o kadar hırslı bir lider olan Tiberius'un kendi babasını öldürüp küçük kardeşi Publius'u da kör etmesinden sonra Publius'u yanına alıp Çin'e doğru yola koyulur. Burada Vahşi Kazlar Kapısı isimli yerde Huo An isimli komutan ile tanışır. Bu sırada Tiberius ise İpek Yolu'nu kontrol altına almak için çok büyük bir orduyla yola çıkar. Huo An ve Lucius, Tiberius'u durdurabilmek için güçlerini birleştirmeye karar verirler.

Filmi izledikten sonra yorumlarınızı belirterek diğer izleyicilere görüşlerinizi belirtebilirsiniz. Ejder Kılıcı - Dragon Blade filmini farklı alternatiflerden izlemek için Hızlı tek parça seçeneği kısmına tıklayıp size uygun olan alternatifden filmi izleyebilirsiniz. Ejder Kılıcı - Dragon Blade filmini türkçe dublajlı ya da altyazılı olarak izlemek için dil seçeneklerinden size uygun olan dili seçenebilirsiniz. Fullfilmizlesin.com İyi seyirler diler.

FİLM HAKKINDA

Ejder Kılıcı - Dragon Blade (2015) Türkçe Dublaj izle

DEVAM FİLMLERİ

FİLM YORUMLARI

ZİYARETÇİ
Huntürk Tongata
30 Mayıs 2017 Saat 00:28

Film de güzel verdiği mesaj da güzel.Ancak çok zor…Millet ataları ve geçmişiyle ilgili ne güzel filmler yapıyor….bizimkilerde osurarak şişe deviren sinemalar yapıyor…bu kafayla devam etsin tırrekler.Adrien Brody mükemmeldi…tarihi filmi ve kötü adamı mükemmel başarmış.

Cevapla
ZİYARETÇİ
murat
29 Mayıs 2017 Saat 14:59

güzel film izlenir

Cevapla
ZİYARETÇİ
poni
24 Ağustos 2016 Saat 21:30

super film poni bg provadia

Cevapla
ZİYARETÇİ
anonim 2
23 Mayıs 2016 Saat 20:09

ulan ilk defa chan öldu sandım iymi 🙂 izlenebilir güzel bir film

Cevapla
ZİYARETÇİ
Anonim
19 Mayıs 2016 Saat 02:33

Süper aksiyon,bol dövüșlü,zaman zamanda duygularındır an bir film kesinlikle izlemenizi tavsiye ediyorum

Cevapla
ZİYARETÇİ
Berk Lee
15 Mayıs 2016 Saat 17:42

daha ilk baştan filme ilgi duyuyorsunuz zaten çocuklugunuzda jackie chan ijet lee ve bruce lee filmlerini izleyerek geçtiyse hemen odaklanıyorsunuz başka hiçbirşeye ilgi duymadan soluksuz izlersiniz vede ilk baslarda kadınla dövüşü ve hemen sonrası gelişen olaylar müthiş komikti :d

Cevapla
ZİYARETÇİ
serdar
8 Mayıs 2016 Saat 13:50

super cok guzel film

Cevapla
ZİYARETÇİ
oğuz
5 Mayıs 2016 Saat 14:40

emeginize saglık
güzel bi filim

Cevapla
ZİYARETÇİ
süperr filmm
4 Mayıs 2016 Saat 01:12

emeğiniz için teşşekür ederim

Cevapla