• Teknik Sorunlar Nedeniyle İndirme Bir Süreliğine İptal Edilmiştir.

Sorun Bildir

Evham – Homesick (2015) Türkçe Dublaj izle


FİLM ÖZETİ

Evham - Homesick filminin konusu, Charlotte 27 yaşında çok güzel bir bayandır ve mesleği ise çocuk spor eğitmenliğidir. Hasta olan babası için sürekli hastaneye ziyarete gelen Charlotte, bu süreçte bir erke kardeşinin olduğunu öğrenir. Charlotte abisi Henrik ile sert bir tanışma sürecinden sonra kendini abisine kabul ettirme çabasına girer. Henrik 35 yaşında evli ve çocuklu birisidir. Bir akşam Charlotte Henrik'in yaşadığı eve çat kapı gider ve Henrik ilk etapta soğuk davransada yer yer tuhaf bakışmalar ikili arasında normal olmayan bir çekim oluşturur. Birbirlerini tanımak için her mekanda takılıp sürekli sohbet etmeye başlarlar. Yıllarınn hasreti iki kardeşi sınırı olmayan bir ilişkiye sürükleyecektir ve bunun bedeli gerek çevre, gerekse aile içinde şaşkın ve yoğun tepkilere sebep olacaktır.Fullfilmizlesin.com İyi seyirler diler.

FİLM HAKKINDA

DEVAM FİLMLERİ

FİLM YORUMLARI

ZİYARETÇİ
Aytac
12 Kasım 2017 Saat 09:33

Yanlış film yüklenmiş.

Cevapla
ZİYARETÇİ
benjaminFranklin
7 Ekim 2016 Saat 00:28

bu filmin adı yan pencere aynı zamanda bunu da güncelleyiniz lütfen…

Cevapla
ZİYARETÇİ
benjaminFranklin
7 Ekim 2016 Saat 00:24

filmin konusu: Çello öğrencisi Jessica, uluslararası bir müzik yarışmasına katılmaya hak kazanır. Bu onun için büyük bir fırsattır ama yarışma günü yaklaştıkça genç kızın üzerinde büyük bir baskı oluşur ve bu baskı giderek, Jessica’nın günlük hayatını olumsuz etkilemeye başlar. (admin konuyu bu şekilde değiştirirseniz uygun olur)

Cevapla
ZİYARETÇİ
angelaspike
6 Ekim 2016 Saat 23:49

KENDİSİ İLE AFİŞİNİN ALAKASIZ OLDUĞU FİLMLER KERVANINDAN BİR FİLM. FİLMİN AÇIKLAMASI İLE KENDİSİ DE TUTMUYOR. SANIRIM BİR KARIŞIKLIK OLMUŞ. SİTE YÖNETİMİ BİR İLGİLENİRSE İYİ OLUR. KOLAYLIKLAR.

Cevapla
ZİYARETÇİ
angelaspike
3 Ekim 2016 Saat 00:03

20. DAKİKADA GERDİ BENİ. DAYANAMADIM. AMA GÜZEL BİR FİLM. İYİ SEYİRLER

Cevapla
ZİYARETÇİ
Anonim
17 Ağustos 2016 Saat 11:39

cokguzel

Cevapla
ZİYARETÇİ
Şebnem
1 Ağustos 2016 Saat 18:55

Ne alakasız bir film ya admin doğru film yüklemen gerek boşuna zaman kaybı komşusuyla kafayı bozan kadın filmi yüklediğiniz izlemeyinnnn

Cevapla
ZİYARETÇİ
kemal
20 Temmuz 2016 Saat 00:01

ne yazık ki konusu yazan film değil..başka bir film

Cevapla