• 2018 filmlerini izlemek için menülerden ilgili kategoriye bakabilirsiniz.

Sorun Bildir

Experimenter (2015) Türkçe Altyazılı izle

FİLM ÖZETİ

Steve Jobs filminin konusu, 1984 senesinde ölen Yale Üniversitesi Psikoloji Hocası Stanley Milgram'ın hikayesini konu almaktadır.
Milgram insanların otoriteye boyun eğmelerini araştıran Milgram Deneyinin ve dünya üzerindeki her hangi iki insanın birbirine en fazla altı insan kadar uzak olduğunu anlatan Six Degrees of Separation yasasının sahibidir. Kişinin davranışlarını belirleyen, karakteri değil; içinde bulunduğu durumdur." diyerek sosyal psikolojinin önde gelen isimleri arasında yer almıştır.
1961 yılında Stanley Milgram (Peter Sarsgaard) insanların başka bir odada,bir sandalyede bir yabancıya (Jim Gaffigan) elektrik şoku vererek düşüncelerini kontrol edebileceğini düşündüğü bir psikoloji deneyi tasarlar.
Merhametini göz ardı ettiği uygulamalarda, deneklerin çoğunluğu onlara söylendiği gibi hareket etmektedir, çünkü ölümcül elektrik şoku ne düşündüğünü ve uygulaması gerekenleri engellemektedir. Karısı Sasha (Winona Ryder) herkesin aksine ona ve deneylerine karşı çıkar.

FİLM HAKKINDA

Experimenter (2015) Türkçe Altyazılı izle

DEVAM FİLMLERİ

FİLM YORUMLARI

ZİYARETÇİ
ERAY
21 Ocak 2018 Saat 13:24

YİNE YAHUDİLERE YAPILANLAR KONUSUNUN FİLMİN ARASINA SIKIŞTIRILARAK İKİDE BİR DÜNYANIN GÖZÜNE SOKULMASI OLAYI… YETER, GERÇEKTEN YETER, BIKTIK ARTIK; EDEBİYATIN VE SANATIN HER ALANINDA BU OLAYI VURGULAMAK YERİNE İSRAİL’İN YAPTIĞI ZULÜM, TACİZ, KATLİAM VE İŞGALLERİ DE FİLME ALIP KİTAPLARINI YAZSANIZ YA, KEŞKE O ‘İTAAT DENEYLERİ İSRAİL HALKINA DA YAPILSA YA! DÜZGÜN BİR FİLM İZLEMEYE ÇALIŞIRKEN YAHUDİLİK PROPAGANDASI YAPMANIZ MİDEMİ BULANDIRIYOR, KUSASIM GELİYOR ARTIK!

Cevapla