• 2018 filmlerini izlemek için menülerden ilgili kategoriye bakabilirsiniz.

Sorun Bildir

German Angst (2015) Türkçe altyazılı izle

FİLM ÖZETİ

German Angst filminin konusu, Berlin'in korkutucu mimarisinin eski görüntülerinden oluşan filmde üç farklı hikaye var;
İlk hikaye; Berlin'de kirli bir apartman dairesinde kobay faresiyle beraber tek başına yaşayan genç bir kız hakkında. Peki bu kız aslında yalnız değilse (?)
İkinci hikayede; sağır ve dilsiz bir çift, holiganların saldırısına uğruyor fakat çiftin elinde onlara yardımcı olabilecek esrarengiz bir tılsım var.
Son hikayede ise; bir adam gizli bir seks kulübüne rastlıyor. Bu kulüp, Mandragora adı verilen bir bitkinin köklerinden yapılan bir uyuşturucu sayesinde, sonsuz cinsel deneyimler sunuyor. Fakat uyuşturucu etkisi altında yaşanan bu deneyimlerin korkunç yan etkileri mevcut.
Filmin gizemli atmosferinin yanı sıra; son derece rahatsız edici ve tartışmaya açık sahneler barındırdığını da belirtmekte fayda var.

FİLM HAKKINDA

German Angst (2015) Türkçe altyazılı izle

DEVAM FİLMLERİ

FİLM YORUMLARI

ZİYARETÇİ
Orhan
22 Kasım 2017 Saat 18:09

Bu şimdi film mi??Berbat bir şey.Hiç bir şey yok bakılacak.

Cevapla
ZİYARETÇİ
krasi
23 Nisan 2016 Saat 21:41

super film

Cevapla
ZİYARETÇİ
gezgin
10 Mart 2016 Saat 01:50

ne kadar sacma sapan bir film, sakin zamaninizi bosuna ayirmayin. gereksiz bir gerilim filmi. cok pismanim izliyip zaman gecirdigime zaten uykusuz kaldim filmi bitirmek icin, usenmeden de bunlari yaziyorum zamaninizin icine etmesin diye.

Cevapla
ZİYARETÇİ
22
31 Ocak 2016 Saat 22:22

tam bir alman piçlerinin yaşam felsefesi. yeryüzündeki en pis ve kirli zihniyet almanlardır. hepsinin geçmişinde bir piç var onları sahipsiz yapan.

Cevapla
ZİYARETÇİ
Theodektes
23 Ocak 2016 Saat 08:06

Bu Nasıl bir şey kardeşim senaryo desen yok oyunculuk hiç yok konu yok bu filme Zaman ayırıp çekeninde yapılan harcamalara da yazık Cidde’n yazık!

Cevapla
ZİYARETÇİ
kadir
23 Ocak 2016 Saat 03:21

BERBAT BIR FILMDI BU FILMI CIKARANIN KAFASINDA NE TUR BI HAYALLER VAR ALLAH BILIR :-))) ANLAMSIZ VE KARISIK BIR FILM IZLEYIN DERIM AMA MERAK UYANDIRICI

Cevapla
ZİYARETÇİ
ERTUĞRUL AKSAN
21 Ocak 2016 Saat 17:56

İç dünyanızı sarsacak bir film. Tansiyonu falan olanlar izlemesin. Kan tutanlar… Ayrıca cinsel organ görmeye dayanamayanlarda izlemesin.

Cevapla