• Teknik Sorunlar Nedeniyle İndirme Bir Süreliğine İptal Edilmiştir.

Sorun Bildir

Herkül Özgürlük Savaşçısı (2014) Türkçe Dublaj izle


FİLM ÖZETİ

Herkül - Özgürlük Savaşçısı filminin konusu, 1400 yıl önce tanrı veya insan olmayan işkence görmüş bir ruh dünyada yürüdü. Herkül (Dwayne Johnson) tanrı kral Zeus’un güçlü oğluydu. Bunun karşılığında tüm hayatı boyunca acı çekti. 12 görevi ve ailesini kaybetmesinin ardından, bu karanlık yorgun ruh tanrılara sırtını döndü ve huzuru kanlı savaşlarla çarpışarak aramaya başladı. Yıllar içinde kendisi gibi altı ruhla yakınlaştı. Aralarındaki bağın kaynağı savaşma sevgileri ve ölümün nefesini enselerinde hissetmeleriydi. Bu adamlar ve kadın nereye savaşmaya gittiklerini veya neden savaştıklarını hiç sorgulamadılar. Öğrenmek istedikleri tek şey alacakları paraydı. Trakya Kralı bu paralı askerleri adamlarını eğitmeleri için adamlarının dünyanın en iyi ordusu olması için tutar. Bu kayıp ruhların; acımasız ve kana susamış bir ordu eğitmeye başladıkları zaman ne kadar düştüklerini anlamalarının zamanı gelmiştir.

Filmi Full Hd olarak izleyebilirsiniz. Film 2014 yılında vizyona girmiş olup İMDB puanı 6.0 olarak oylanmıştır. Filmin kadrosunda Dwayne Johnson, Ian McShane, John Hurt rol almaktadır. 2014, Aksiyon, Aksiyon / Macera, Macera, Türkçe Altyazi, Yabancı Filmler türündeki filmin yönetmen koltuğunda ise Brett Ratner oturmaktadır. İyi Seyirler..

FİLM HAKKINDA

DEVAM FİLMLERİ

FİLM YORUMLARI

ZİYARETÇİ
Film Manyağı Mandragora
7 Şubat 2017 Saat 21:55

İzlenir, güzel. (Kısa yorum)

Sonu tahmin edilemeyecek sahneleri ‘arttırılabilirdi’ belki, tek olumlu eleştirim bu olacak. Grafiklerden mi klasik senaryodan mu kaybedip böyle düşük bir puan aldı, tam kestiremiyorum ama 6.0 az gelmiş bence. 6.4’lük bir film. (Uzun yorum)

Cevapla
ZİYARETÇİ
ali
6 Şubat 2017 Saat 21:29

guzel

Cevapla
ZİYARETÇİ
cavid
1 Eylül 2015 Saat 22:53

cok guzel film izlemeye deger

Cevapla
    ZİYARETÇİ
    Anonim
    18 Ekim 2016 Saat 14:16

    GUZEL FILM SUPER

    Cevapla