• 2018 filmlerini izlemek için menülerden ilgili kategoriye bakabilirsiniz.

Sorun Bildir

Human (2015) Türkçe Altyazılı izle

FİLM ÖZETİ

Human filminin konusu, Human bize, insanoğlunun derinliklerine inme fırsatını sunarken, dünyamıza dair görüntü ve hikâyelerle iki kanatlı bir tablo çizer. Kin ve şiddetle olduğu kadar aşk ve mutluluk aracığıyla da Human, bizleri başkalarıyla karşı karşıya getirirken kendi hayatlarımıza da götürür. En basit günlük hikâyelerden en ilginç masalsı hayatlara kadar değinerek, bizlerin aslında kimler olduğumuza, karanlık yanlarımız olduğu kadar güzel ve evrensel bir yanımızın da olabildiğine ışık tutar. Yeryüzünü, yani bizim Dünyamızın, belki de hiç görülmemiş en güzel yerlerine ait havadan görüntüleri ve opera tarzındaki müzikler eşliğinde Dünyamızın güzelliklerine tanıklık etme ve soluklanma fırsatı sunar. Human, insan koşullarına sıkı sıkıya bağlanmamızı ve varoluş sebebimizin ne olduğunun yansıtılmasını sağlayan bir film.

FİLM HAKKINDA

Human (2015) Türkçe Altyazılı izle

  OYUNCULAR

DEVAM FİLMLERİ

POPÜLER YORUM
Film Manyağı Mandragora
2016-11-17 22:17:03

İnsanlık, insaniyet, insana dair kısacası isim çok yerinde 'Human' (İnsan) üzerine güzel bir projenin belgeseli olmuş, izleyin. (Kısa yorum sevenler içindi bu) Olumlu eleştiri; doğumdan, aşka ordan da ölüme değin sırayla insana dair her şeyin, hikayelerle yaşanmışlıklarla ve mükemmel görsellikle sunulması ve de -az da olsa- müzikal bir şölenin bulunması yönleriyle çok nefis bir belgesel olmuş. Olumsuz eleştiri; sürekli bir şikayet penceresinin bulunması bunun yanı sıra şükür penceresinin az bulunması ilginç. İnsanlar fakirliklerine rağmen mutlular, belgeselde bunu yapabildiğini gösterenlerin sayısının şikayet edenlerin yanında az buldum; bu yönüyle daha çok dikkatli denge kurulabilirdi. (Not; ayrıca bu yaptığım da bir şikayet değil, - adı üzerinde- bir olumsuz eleştiridir) (Uzun yorum sevenler içindi yorumun bu kısmı)

FİLM YORUMLARI

ZİYARETÇİ
sümeyye
13 Ekim 2017 Saat 15:41

houmayoun shacarian ın sesini duydum ve nokta. Adam bi harika yaaa

Cevapla
ZİYARETÇİ
Anonim
8 Ağustos 2017 Saat 00:05

Harika bir belgesel olmuş. Anlatılmak istenen çok şey var.

Cevapla
ZİYARETÇİ
DALGALI
7 Temmuz 2017 Saat 00:21

Biraz taraf seçilmiş cümleler de saklı ….? güzel ama objektif değil .

--- Bu film hakkında spoiler içermektedir. ---
Cevapla
  ZİYARETÇİ
  Film Manyağı Mandragora
  7 Temmuz 2017 Saat 00:27

  Derken??

  Cevapla
ZİYARETÇİ
sinema izleyicisi
5 Mart 2017 Saat 23:30

unutulmaz mükemmel bir belgesel . . . kesinlikle izlenmeli . . .

Cevapla
ZİYARETÇİ
dila
6 Şubat 2017 Saat 22:31

1:37 de başlayan tükçe müziği kim söylüyor bileniniz var mı?? bulamıyorum

Cevapla
  ZİYARETÇİ
  ibrahim
  14 Temmuz 2017 Saat 23:59

  Türkçe şarkıyı söyleyen Gülay hacer toruk isimli bir sanatçı, müzik ise the city of praque philarmonich orkestrasına ait.

  Cevapla
  ZİYARETÇİ
  Anonim
  4 Haziran 2017 Saat 21:21

  zara

  Cevapla
  ZİYARETÇİ
  Film Manyağı Mandragora
  12 Şubat 2017 Saat 00:36

  https://www.youtube.com/watch?v=QhJtaa-cCXg
  Armand Amar-Poem Of The Atoms

  Cevapla
ZİYARETÇİ
Film Manyağı Mandragora
17 Kasım 2016 Saat 22:17

İnsanlık, insaniyet, insana dair kısacası isim çok yerinde ‘Human’ (İnsan) üzerine güzel bir projenin belgeseli olmuş, izleyin. (Kısa yorum sevenler içindi bu)

Olumlu eleştiri; doğumdan, aşka ordan da ölüme değin sırayla insana dair her şeyin, hikayelerle yaşanmışlıklarla ve mükemmel görsellikle sunulması ve de -az da olsa- müzikal bir şölenin bulunması yönleriyle çok nefis bir belgesel olmuş.

Olumsuz eleştiri; sürekli bir şikayet penceresinin bulunması bunun yanı sıra şükür penceresinin az bulunması ilginç. İnsanlar fakirliklerine rağmen mutlular, belgeselde bunu yapabildiğini gösterenlerin sayısının şikayet edenlerin yanında az buldum; bu yönüyle daha çok dikkatli denge kurulabilirdi. (Not; ayrıca bu yaptığım da bir şikayet değil, – adı üzerinde- bir olumsuz eleştiridir) (Uzun yorum sevenler içindi yorumun bu kısmı)

Cevapla
ZİYARETÇİ
ftopcu97
3 Nisan 2016 Saat 22:49

arkadaşın da dediği gibi :
Kaçımız doğduğumuz da ki mesajı halen taşıyoruz ?
Ve ben hepinizi izledim şüpheniz olmasın ..

Cevapla
ZİYARETÇİ
MUSTAFA ERTÜRK
1 Mart 2016 Saat 20:14

EKREME cevap: YAV HE HE….*

*(Bizim yörede boş konuşanları susturmak için kullanırız siz de deneyin iyi oluyor.)

Cevapla
ZİYARETÇİ
Blue
1 Mart 2016 Saat 01:29

Bu kadar harika bir filmle daha önce hiç karşılaşmamıştım. 2 saat için de dünyayı geziyorsunuz , bir çok dil duyuyorsunuz, bir kaç saniyeliğine de olsa tanımadığınız bir sürü insanın hikayesine ortak oluyorsunuz, onlarla ağlayıp , onlarla gülüyorsunuz, onların hissettiklerini hissediyorsunuz, bu filmi izlemeyen kalmamalı…

Teşekkürler ..

Cevapla
ZİYARETÇİ
ali
22 Şubat 2016 Saat 22:18

Filmin girişindeki parçayı kimin söylediğini bilen var mı? Filmin sonundaki yazıları net olarak okuyamadığım için soruyorum.Galiba Farsça idi. Site yöneticisine teşekkürler.

Cevapla
  ZİYARETÇİ
  Anonim
  22 Ağustos 2016 Saat 21:38

  filmin girişindeki müzik: https://www.youtube.com/watch?v=QhJtaa-cCXg
  Armand Amar-Poem Of The Atoms

  Cevapla
ZİYARETÇİ
ekrem
28 Ocak 2016 Saat 00:06

Bu ülkelerin çoğuna gitme fırsatım oldu..Bu topraklara siz Anadolu çocukları gibi kaliteli insanların gitmesi gerektiğini,yardım için para veya kıyafet gibi gereksiz şeyleri götürmemenizi,özellikle mühendis kökenli ve doktorların sistem götürmesini tavsiye ederim.En azından durumunuz müsait değilse bile niyetinizi götürün VEYA NİYETİNE GİRİN!! sakın bunu vizdanınızı rahatlatmak veya birşey yaptığınızı zannetmek gibi zavallı bir düşünceye girmeyin.Siz hiçbirşey yapamazsınız!! Sizin has ve temiz niyetiniz sayesinde Allahın size nasip etmesi için yalvarıp belki iyi sonuçlara ulaşabilirsiniz.
fRANSIZLARIN BU ÜLKELERİ SOYKIRIMA MARUZ BIRAKTIĞI VE ARKASINDAN BÖYLE BELGESELLER İLE GÜNAH ÇIKARTTIĞI SON DERECE DİKKATLİCE HAZIRLANMMIŞ SAF İNSANLARI RAHATLIKLA KANDIRABİLECEĞİ BİR YAPIT..

Cevapla
ZİYARETÇİ
nalan
26 Ocak 2016 Saat 22:40

ders olarak öğretilmeli.

Cevapla