• 2018 filmlerini izlemek için menülerden ilgili kategoriye bakabilirsiniz.

Sorun Bildir

Jane’in İntikamı – Jane Got a Gun (2015) Türkçe Altyazılı izle

FİLM ÖZETİ

Jane Got a Gun filminin konusu, Jane Hammond, 8 kurşun yiyip kanundan kaçan kocasını kurtarmak için 10 seneden fazladır görüşmediği eski sevgilisi Dan Frost'dan yardım ister. Peşinde azılı bir mafya vardır ve yarım kalan işlerini bitirebilmek için Bill'in izini saklandığı çiftlik evine kadar sürer. Dan, Jane'e yardım edecektir ama hiçbir şey karşılıksız değildir...

Yönetmenliğini Kevin Hakkında Konuşmalıyız filmiyle uluslararası arenada iyice tanınan İskoçyalı sinemacı Lynne Ramsay'in üstlendiği filmin senaryosu ise ilk uzun metrajlı işine imza atan Brian Duffield'a ait. Filmin kadrosunda Natalie Portman'ı Jane rolünde seyderken, güzel oyuncuya Jude Law ve Joel Edgerton eşlik ediyor.

Filmi izledikten sonra yorumlarınızı belirterek diğer izleyicilere görüşlerinizi belirtebilirsiniz. Jane Got a Gun filmini farklı alternatiflerden izlemek için Hızlı tek parça seçeneği kısmına tıklayıp size uygun olan alternatifden filmi izleyebilirsiniz. Jane Got a Gun filmini türkçe dublajlı ya da altyazılı olarak izlemek için dil seçeneklerinden size uygun olan dili seçenebilirsiniz. Fullfilmizlesin.com İyi seyirler diler.

FİLM HAKKINDA

Jane’in İntikamı - Jane Got a Gun (2015) Türkçe Altyazılı izle

DEVAM FİLMLERİ

FİLM YORUMLARI

ZİYARETÇİ
Admin
9 Nisan 2016 Saat 00:58

Western filmi sevenler için izlemeye değer

Cevapla
ZİYARETÇİ
necmiye teyze
5 Nisan 2016 Saat 15:29

iyidir izlenebilir

Cevapla
ZİYARETÇİ
tenten
5 Nisan 2016 Saat 00:24

türk filmi gibi la.. 🙂

Cevapla
ZİYARETÇİ
lütfü
4 Nisan 2016 Saat 21:10

film güzel

Cevapla