• 2018 filmlerini izlemek için menülerden ilgili kategoriye bakabilirsiniz.

Sorun Bildir

Lizbon’a Gece Treni – Night Train to Lisbon (2013) Türkçe Dublaj izle

FİLM ÖZETİ

Lizbon'a Gece Treni - Night Train to Lisbon filminin konusu, Raimund düzenli fakat monoton bir hayat süren Latince öğretmenidir. Kırmızı paltolu bir kadını tam nehre atlayacakken kurtarırınca kadın da onun hayatını kurtarır. Anlık bir kararla kadının binmesi gereken trene bindiğinde, kendini Lizbon´da, kadının okuduğu kitabın yazarının peşinde bulur.

Raimund, takıntılı bir dedektif gibi parçaları birleştirdiğinde, 1970´lerin faşist Salazar Lizbon´unda bir arkadaşlık, ihanet, baskı ve devrim hikâyesi oluşturacaktır. Pascal Mercier´in uluslararası çoksatan romanından uyarlanan Lizbon´a Gece Treni, ülkeler ve tarih arasında dolaşan polisiye bir yapboz, romantik bir dram.

Filmi izledikten sonra yorumlarınızı belirterek diğer izleyicilere görüşlerinizi belirtebilirsiniz. Lizbon'a Gece Treni - Night Train to Lisbon filmini farklı alternatiflerden izlemek için Hızlı tek parça seçeneği kısmına tıklayıp size uygun olan alternatifden filmi izleyebilirsiniz. Lizbon'a Gece Treni - Night Train to Lisbon filmini türkçe dublajlı ya da altyazılı olarak izlemek için dil seçeneklerinden size uygun olan dili seçenebilirsiniz. Fullfilmizlesin.com İyi seyirler diler.

FİLM HAKKINDA

Lizbon'a Gece Treni - Night Train to Lisbon (2013) Türkçe Dublaj izle

DEVAM FİLMLERİ

FİLM YORUMLARI

ZİYARETÇİ
shamil
31 Ekim 2016 Saat 07:59

cok guzel bir film

Cevapla
ZİYARETÇİ
uzaydan
9 Eylül 2016 Saat 13:33

Ülkenin adının ne olduğu fark etmiyor, Portekiz, İtalya, Türkiye, Arjantin…. Benzer tarihleri yaşayan insanların amaçları, hayal kırıklıkları, aşkları, mutlulukları, mutsuzlukları… İzlemeye değer.

Cevapla