• 2018 filmlerini izlemek için menülerden ilgili kategoriye bakabilirsiniz.

Sorun Bildir

Love, Simon (2018) 1080p Türkçe Altyazılı izle


FİLM ÖZETİ

Love, Simon filminin konusu, Herkes gençlik yıllarında masalsı bir aşk hikayesini hak eder. Ancak ne yazık ki, durum 17 yaşındaki Simon Spier için biraz karışık. O, henüz ailesine ve arkadaşlarına eşcinsel olduğu gerçeğini açıklayabilmiş değil. Üstelik sorunları, onların tepkilerinden korkmakla da kalmıyor. İnternet üzerinden konuştuğu bir sınıf arkadaşına da aşık. Ancak kimliğini gizli tutan bu sınıf arkadaşının kim olduğu hakkında hiçbir fikri yok! Bu iki sorunun çözümü de hayatını değiştirecek adımlar atmasından geçiyor..Love, Simon Hd izle NOT: Eşcinsellik içerir..

FİLM HAKKINDA

Love, Simon (2018) 1080p Türkçe Altyazılı izle

DEVAM FİLMLERİ

POPÜLER YORUM
Anonim
2018-06-10 17:39:15

Sevgili admin, neden "NOT: Eşcinsellik içerir.." yazma gereği duyduğunuzu sorabilir miyim? Zaten filmin açıklamasında konusunun eşcinsellikle ilgili olduğu açık değil mi? Diğer filmlerde de "not: heteroseksüellik içerir.." deme gereği duyuyor musunuz mesela? Neyse, yine de emeğiniz için teşekkürler. Harika bir filmdi. Sevgi ve anlayış ne kadar güzel şeyler. Umarım bir gün bizler de medeni anlamda bu kültür ve tölerans seviyesine erişebiliriz.

FİLM YORUMLARI

ZİYARETÇİ
Nathan
28 Haziran 2018 Saat 02:26

‘Not ” Eşcinsellik içerir”. ‘ İfadelerinin son bulması dileğiyle… Always Love Wins !!!!

Cevapla
ZİYARETÇİ
Anonim
20 Haziran 2018 Saat 18:44

ikincisi çıksa keşke harikaydıı

Cevapla
ZİYARETÇİ
Arya
18 Haziran 2018 Saat 19:37

Hoş,tatlı bir filmdi. Konusu basit ve sıkmıyor.Öyle aham şaham bir şey beklemeyin ama güzel zaman geçirilebilecek bir film. Yani direk konusuna bakıp “ahh eşcinsellik. sıkıcı olur”falan demeyin.Hoş ve gülümseten bir filmdi. 6.2 olabilir 🙂 bu arada Katherine Langford yine harika bir oyunculuk sergilemiş

Cevapla
ZİYARETÇİ
JOE
18 Haziran 2018 Saat 12:24

İzlediğim en harika filmlerden biriydi.

Cevapla
ZİYARETÇİ
Anonim
10 Haziran 2018 Saat 17:39

Sevgili admin, neden “NOT: Eşcinsellik içerir..” yazma gereği duyduğunuzu sorabilir miyim? Zaten filmin açıklamasında konusunun eşcinsellikle ilgili olduğu açık değil mi? Diğer filmlerde de “not: heteroseksüellik içerir..” deme gereği duyuyor musunuz mesela? Neyse, yine de emeğiniz için teşekkürler. Harika bir filmdi. Sevgi ve anlayış ne kadar güzel şeyler. Umarım bir gün bizler de medeni anlamda bu kültür ve tölerans seviyesine erişebiliriz.

Cevapla