• 2018 filmlerini izlemek için menülerden ilgili kategoriye bakabilirsiniz.

Sorun Bildir

Macbeth (2015) 1080p Türkçe Altyazılı izle

FİLM ÖZETİ

Macbeth filminin konusu, 11. Yüzyılda İskoçya'da Kral Duncan ın ordusunda general olan Macbeth, asilere karşı çok önemli bir zafer almıştır. Savaş bittikten sonra üç kahin ile karşılaşır kendisine kral olacağını söylerler. Aklında sürekli kral olma düşüncesi kalan Macbeth, hırslı eşinin de yönlendirmesiyle Kralı öldürür ve kendisi tahta geçer. Fakat Macbeth bununla yetinmeyecektir. Eline geçen güçle gitgide yalnızlaşan ve en yakın dostlarından bile şüphelenecek kadar paranoyaklaşan yeni Kral, kendisine engel gördüğü herkesi ortadan kaldırmaya kararlıdır.
Shakespeare'in İskoçya kökenli General Macbeth’in temel alan, dünya klasikleri arasına girmiş tiyatro oyunu Macbeth’in yeni bir uyarlaması olan film, iktidar için oynanan entrikaları, ihanetleri ve taht kavgalarını konu alıyor. Yeni uyarlamanın filmin yönetmenliğini Justin Kurzel üstlenirken, yapımın başrollerinde Michael Fassbender ve Marion Cotillard yer alıyor.

FİLM HAKKINDA

Macbeth (2015) 1080p Türkçe Altyazılı izle

DEVAM FİLMLERİ

FİLM YORUMLARI

ZİYARETÇİ
DetroitX
18 Ocak 2018 Saat 03:22

Çok iyi tasvir edilmiş bir film .. Kurulan cümleler ve hissedilen psikoloji .

Cevapla
ZİYARETÇİ
Anonim
5 Şubat 2017 Saat 19:35

İktidar hırsı için karısının şeytani yönlendirmelerine uyup masum ve merhametli bir kralı öldüren adamın sonrasında vicdanının karanlığında çöküşünü muhteşem bir dille anlatmış Shakespeare… Herkes zevk almayabilir fakat daha önce Shakespear’ın oyunlarını izlemiş ve sanattan az buçuk anlayan kişilere tavsiye ederim. Büyük bir keyifle izleyebilirsiniz… Bir yazarın yüz yıllar önce yazdığı tiyatro oyunu günümüzde hala sinemaya aktarılıyorsa en azından bu esere saygı duymak lazım diye düşünüyorum. Yeni yazarların bu tür klasikleri inceleyip Shakespear’ın başarısının sırrını anlamaya çalışmalarını tavsiye ederim. İyi seyirler…

Cevapla
ZİYARETÇİ
Sedat
7 Mart 2016 Saat 22:59

Hayatta izlediğim en boktan film .savaş filmi diyor savaşla ilgili zerre yok

Cevapla
ZİYARETÇİ
mertsssss
8 Şubat 2016 Saat 16:21

hayatımda bukdar zaman kaybı bi filml görmedim .

Cevapla