• 2018 filmlerini izlemek için menülerden ilgili kategoriye bakabilirsiniz.

Sorun Bildir

Macbeth (2015) 1080p Türkçe Dublaj izle

FİLM ÖZETİ

Macbeth filminin konusu, 11. Yüzyılda İskoçya'da Kral Duncan ın ordusunda general olan Macbeth, asilere karşı çok önemli bir zafer almıştır. Savaş bittikten sonra üç kahin ile karşılaşır kendisine kral olacağını söylerler. Aklında sürekli kral olma düşüncesi kalan Macbeth, hırslı eşinin de yönlendirmesiyle Kralı öldürür ve kendisi tahta geçer. Fakat Macbeth bununla yetinmeyecektir. Eline geçen güçle gitgide yalnızlaşan ve en yakın dostlarından bile şüphelenecek kadar paranoyaklaşan yeni Kral, kendisine engel gördüğü herkesi ortadan kaldırmaya kararlıdır.

Shakespeare'in İskoçya kökenli General Macbeth’in temel alan, dünya klasikleri arasına girmiş tiyatro oyunu Macbeth’in yeni bir uyarlaması olan film, iktidar için oynanan entrikaları, ihanetleri ve taht kavgalarını konu alıyor. Yeni uyarlamanın filmin yönetmenliğini Justin Kurzel üstlenirken, yapımın başrollerinde Michael Fassbender ve Marion Cotillard yer alıyor.

FİLM HAKKINDA

Macbeth (2015) 1080p Türkçe Altyazılı izle

DEVAM FİLMLERİ

FİLM YORUMLARI

ZİYARETÇİ
CanPool
12 Nisan 2016 Saat 02:44

Adından Afişinden Tipinden Etkilenip Sakın İzlemeye Kalkısmayın.. Berbat Otesi.

Cevapla
ZİYARETÇİ
burhan
10 Nisan 2016 Saat 11:05

berbat bir film izlemein,zaman kaybi

Cevapla
ZİYARETÇİ
Bahadır
8 Nisan 2016 Saat 16:25

Merhaba admin bir ricam var senden korku filmi Lanetli Çocuk(The Boy) birde Zor Saatler(The Finest Hours) filmini sitene koyarsan çok seviniriz çıkmış piyasada var şimdiden emeğine sağlık teşekkür ederiz.

Cevapla