• 2018 filmlerini izlemek için menülerden ilgili kategoriye bakabilirsiniz.

Sorun Bildir

Yeniden Diriliş – Risen (2016) Türkçe Altyazılı izle

FİLM ÖZETİ

Risen filminin konusu, Milattan sonra yıl 26-36. Mesih olduğunu iddia eden İsa halkı isyana teşvik ettiği gerekçesiyle yargılanmış ve Pontius Pilatus mahkeme başkanı olmuştur. Dönemin Yahudiye eyalet valisi Pontius Pilatus, güçlü bir Roma yüzbaşısı olan Clavius ile yardımcısı Lucius'u halk arasında yükselen Yahudi peygamber söylentilerini ve Yeshua'nın (Nasıralı İsa) çarmıha gerildikten sonraki ilk 40 gün içerisinde ortadan kaybolan kayıp bedeninin arkasındaki gizemi araştırması için görevlendirir.

Filmi izledikten sonra yorumlarınızı belirterek diğer izleyicilere görüşlerinizi belirtebilirsiniz. Risen filmini farklı alternatiflerden izlemek için Hızlı tek parça seçeneği kısmına tıklayıp size uygun olan alternatifden filmi izleyebilirsiniz. Risen filmini türkçe dublajlı ya da altyazılı olarak izlemek için dil seçeneklerinden size uygun olan dili seçenebilirsiniz. Fullfilmizlesin.com İyi seyirler diler.

FİLM HAKKINDA

Yeniden Diriliş - Risen (2016) Türkçe Altyazılı izle

DEVAM FİLMLERİ

FİLM YORUMLARI

ZİYARETÇİ
Asude Akar
7 Ağustos 2017 Saat 17:21

Henüz filmi izlemedim..Nedendir bilmem ,önce yorumlara bakıyorum.En üzüldüğüm olaysa şu BEĞENDİM….BEĞENMEDİM sözcüğü..Lütfen şu TÜRKÇE’NİZİ biraz daha düzeltin.Beyendim değil beğendim ya da beğenmedim olacak.Okuyun , kolaya kaçmayın.Bu Türkçe ile de yorumda bulunmayın çok rica ediyorum.Bunları görmüyorsanız dil çevirimdeki hataları da görmeyeceksiniz..

Cevapla
ZİYARETÇİ
Seyirci
18 Mayıs 2016 Saat 00:54

Güzel filmdi. Ama şunu unutmayın ki İsa (aleyhis Selam) Öldürülmemiştir, Göğe yükseltilmiştir. Kyamete yakın zamanda gelecektir. Hadis-i şeriflere bakabilirsiniz….

Cevapla
ZİYARETÇİ
serkan bey
15 Mayıs 2016 Saat 22:42

filme lafım yok ama isa yı tanrı yapmışlar

Cevapla
ZİYARETÇİ
Erdem
4 Mayıs 2016 Saat 13:45

Çok iyi

Cevapla
ZİYARETÇİ
Ali
4 Mayıs 2016 Saat 13:43

Emeğinize sağlık harika bir filmdi mutlaka izleyin derim

Cevapla
ZİYARETÇİ
mecit
1 Mayıs 2016 Saat 23:01

iyi bir film olmuş izlemeyi tafsıye ederim

Cevapla
ZİYARETÇİ
gamze
1 Mayıs 2016 Saat 21:22

Merhaba. Öncelikle emeğinize teşekkür ediyorum. Filmin daha başlarındayım ama bir bilgi eklemesi yapmak istiyorum çeviren için. Filmin orijinal seslendirmesinde İsa’dan Nasıra’lı diye bahsediliyor nasıra köyünde büyüdüğü için hıristiyan diye değil. O dönemde İsa ve öğrencileri hıristiyan diye adlandırılmazlardı .Hıristiyan kelimesi İsa’dan sonra ,havarileri Anadolu’ya gelip öğretiyi yaymaya başladıklarında ve İsa’nın imanlıları bu topraklarda çoğalmaya başladıklarında Grekler tarafından,
İsa takipçileri yani HİRİSTOS diye anılmaya başladılar. Yani hıristiyan kelimesi İsa’dan çok sonra kullanılmaya başlanmıştır.

Cevapla
  ZİYARETÇİ
  Anonim
  15 Haziran 2016 Saat 06:45

  gamze bend e cok beyendim sizin gibi demeki burclarimiz ayni

  Cevapla
  ZİYARETÇİ
  gamze
  1 Mayıs 2016 Saat 23:10

  teşekkürler.Çok beğendim..

  Cevapla