• 2018 filmlerini izlemek için menülerden ilgili kategoriye bakabilirsiniz.

Sorun Bildir

Sessizliğin Bakışı – The Look of Silence (2014) Türkçe Dublaj izle

FİLM ÖZETİ

Sessizliğin Bakışı - The Look of Silence belgeselinin konusu, 1960'lı yıllarda Endonezya'da gerçekleştirilen katliamda ağabeyini kaybeden Adi'nin, bugün hala iktidarda olan katillerle yüzleşme çabasını izliyoruz.

FİLM HAKKINDA

Sessizliğin Bakışı - The Look of Silence (2014) Türkçe Altyazılı izle

DEVAM FİLMLERİ

FİLM YORUMLARI

ZİYARETÇİ
Ertuğrul
10 Mart 2017 Saat 01:04

Dünya nın her yerindeki katliamlar din yüzünden gerçekleştirilmiştir.Dinler ve inançlar insanlığa hiç bir faydası yok.Koministleri inançsız insanlar,eş değiştiriyorlar diye probaganda yapmak inançlı kişileri bir katil vahşi yaratıklar haline getirerek cinayetler işlemesine sebeptir.

Cevapla
    ZİYARETÇİ
    DE Kİ : EY KAFİRLER YENİLECEKSİNİZ!
    2 Ocak 2018 Saat 00:17

    ertuğrul malı isminin hakkını ver… dinler yüzünden mi çıkmış savaşlar katliamlar.. nerede görülmüş islamın islamiyetin müslümanların toplumları kılıçtan geçirdiği,petrolleri için ticari kaynakları için insanlıkları yok ettiği,sırf müslüman oldukları için milyonlarca insan katledildi.sırf müslüman olduğumuz hılafetin başı olduğumuz için osmanlıya savaş açıldı.. hepsini geçtim.. hiç açıp kuran okumz mısın, şeytan neden Allah a isyan etti.. Allah ı inkar mı etti? dingil.. inanıyordu ama kibirliydi,kibrinden kıskancından yarattığı insana secde etmedi ben ateştenim ondan üstünüm neden ona secde edeyim dedi Allah ın emrine karşı geldi.. cennetten kovuldu.. sen ve senin gibi mallar şeytanla beraber cehenneme odun olun ancak.. Allah hıdayet versin zavallı…

    Cevapla