• 2018 filmlerini izlemek için menülerden ilgili kategoriye bakabilirsiniz.

Sorun Bildir

Sky (2015) Türkçe Altyazılı izle

FİLM ÖZETİ

Sky filminin konusu, Romy ve Richard Fransasız bir çifttir ve Amerika’da tatil yapmaktadırlar. Kaliforniya çöllerinde özgür olmalarına rağmen ilişkilerinin üzerinde kara bulutlar dolaşmaktadır. Bir gece bardaki sarhoşla karşılaşırlar. Romy, bu olayı hayatını yeniden şekillendirebileceği bir şans olarak görür. Film izleyiciyi Romy’nin yalnız başına gerçekleştirdiği seyahate götürür. Yolculuk esnasında bir çok insanla tanışır, küçük bir kasabanın polis istasyonunda sempatik bir polis memuru, Vegas sınırındaki bir kovboy ve eski bir karavan parkında, kasvetli çevresi tarafından yıpratılmış hamile bir kadın.

Filmi izledikten sonra yorumlarınızı belirterek diğer izleyicilere görüşlerinizi belirtebilirsiniz. Sky filmini farklı alternatiflerden izlemek için Hızlı tek parça seçeneği kısmına tıklayıp size uygun olan alternatifden filmi izleyebilirsiniz. Sky filmini türkçe dublajlı ya da altyazılı olarak izlemek için dil seçeneklerinden size uygun olan dili seçenebilirsiniz. Fullfilmizlesin.com İyi seyirler diler.

FİLM HAKKINDA

Sky (2015) Türkçe Altyazılı izle

DEVAM FİLMLERİ

FİLM YORUMLARI

ZİYARETÇİ
PrensesReedus
17 Nisan 2017 Saat 16:26

Norman’ın oynadığı bir filmin kötü olma ihtimali var mı? tabii ki çok güzeldi. yorum yaptığım ilk film. gerçek hayatta da sevgililer. Ağlamadım ama gözlerim yaşardı.

Cevapla
ZİYARETÇİ
hiçbirşey
28 Şubat 2017 Saat 06:35

çok güzeldi çok sevdim puanına aldırmayın keyifle izledim durgun hüzünlüydü ama çok abartılacak bir hüznüde yoktu sakin ve kahve biraz eşliğinde izlenebilecek bir flim izlemenizi tavsiye ederim iyi seyirler şimdiden…

Cevapla
ZİYARETÇİ
PRENSES
25 Haziran 2016 Saat 15:22

çok beğendim.güzel bir hayat hikayesi..puanı düşük .. yanıltmasın.

Cevapla