• 2018 filmlerini izlemek için menülerden ilgili kategoriye bakabilirsiniz.

Sorun Bildir

The Possession Of Michael King (2014) Türkçe Altyazılı izle


FİLM ÖZETİ

Michael King (Shane Johnson), inançları olmayan bir adamdır. Karısının ani önümü ardından Michael bir sonraki filmini doğaüstü güçler hakkında yapmaya karar verir. Deneylerin merkezinde de kendisi olacaktır. Öte dünya ile aracı olan, demonoloji konusunda uzman olan kişilerle görüşen ve her türlü paranormal deneyi kendi üzerinde deneyen ve tüm bu ürkütücü söylentilerin sadece bir mit olduğunu kanıtlamaya çalışan Michael, karanlık güçler tarafından ele geçirilir.Filmi Full Hd olarak izleyebilirsiniz. Film 2014 yılında vizyona girmiş olup İMDB puanı 5.7 olarak oylanmıştır. Filmin kadrosunda Cara Pifko, Ella Anderson, Shane Johnson rol almaktadır. Korku türündeki filmin yönetmen koltuğunda ise David Jung oturmaktadır. İyi Seyirler..

FİLM HAKKINDA

The Possession Of Michael King (2014) Türkçe Altyazılı izle

DEVAM FİLMLERİ

FİLM YORUMLARI

ZİYARETÇİ
asya
23 Aralık 2017 Saat 14:34

bu arada admin spoiler tuşuna basmayı unutmuşum.kusura bakmayın arkadaşlar filmi anlatan yorumlardan nefret ederim aslında.diğer yorumumu okumasanız iyi olur 😀

Cevapla
ZİYARETÇİ
asya
23 Aralık 2017 Saat 14:31

aslında filmin konusu fena değil ama her şeyi yaparken birilerini bulup, yardım konusunda kimseyi bulamaması saçma olmuş.sonunun bu yüzden farklı olmasını bekledim.neyse yine de berbat değil çok korkutucu olmamasıyla birlikte izlenebilir.

Cevapla
ZİYARETÇİ
derman
16 Eylül 2017 Saat 18:05

DELİRDİM ÜÜÜĞH DIYE FIRLIOR WOLFDEKI ZEKI GURD GIBI AMK

Cevapla