• Teknik Sorunlar Nedeniyle İndirme Bir Süreliğine İptal Edilmiştir.

Sorun Bildir

The Promise (2016) 1080p Türkçe Altyazılı izle


FİLM ÖZETİ

Al Beni - Take Me filminin konusu, Osmanlı İmparatorluğu'nun son günlerinde geçen The Promise, Paris'teki tanınmış bir Amerikan gazeteci, güzel ve kültürlü Ana ile başarılı bir tıp öğrencisi olan Michael arasındaki bir aşk üçgenini izliyor. Sözde Ermeni soykırımını yalanlarla anlatan filmi izlemenizi tavsiye etmiyorum.Fullfilmizlesin.com İyi seyirler diler.

FİLM HAKKINDA

DEVAM FİLMLERİ

POPÜLER YORUM
Gulnus
2017-07-18 03:29:59

Vay vay vay soysuz Terry George !!! Yahudi soykirimı'na benzetmek istemissin , esinlenmişsin tarih bilmez Ermeni yalakası senarist seni ! İlk önce Ermeni çetelerininin Türk köylerine saldırıp soykırım yaptığından hiç bahsetmemissin . Göç ettirme kanununun katliamları ve Ermeni saldırılarını önlemek için yapildiğını idrak edememişsin . Gösterdiğin kaynak üç beş resimden ibaret ... Dinle bunak Terry ; Ne geçmişte ne gelecekte Türkler , vatanına ,milletine ,bayrağına saldırmayan hiç kimseye kiliç çekmemistir ; çekmeyecektir . Bu filmi tamamen Türkleri kötülemek amacıyla çekmişsın Ermeni maşası ... Umarım Türklere attigin bu asılsız , pis iftiralardan dolayı sonsuza kadar cehennemin dibinde yanarsın !

FİLM YORUMLARI

ZİYARETÇİ
Levent
18 Ağustos 2017 Saat 15:35

Kabul etmek gerekir göç esnasında ölenler mutlaka olmuştur yalnız şurası bir gerçektir Osmanlı bir sabah yataktan kalkıp yaa bugün bu ermenileri öldüreyim diyerek katliam yapmamıştır kaldı ki 7 ayrı cephede savaşan ordunun silahlı toplu tüfekli düşmanları varken bunlarla uğraşması ancak bir gereklilik nedeniyle olmuştur.Asıl söz edilmesi gereken husus osmanlının 1.500.000 insanı katletme başarısıdır zira bütün Türkiye’de 1.300.000 ermeni yaşarken eksik kalan 200.000 ermeni ithal mi edilmiştir.Sonrada yabancılar kabul edin diyor edelimde o kadar insanı öldürecek askeri silahı nereden buldunuz bravo diyen yok…Osmanlı nüfusu zaten 13.000.000 müslümandan oluşuyor.Kaldı ki bizde nazi ölüm kampları yapacak ne para var ne de gaz odalarında kullanmak için gaz var, gariban edebiyatı yapacaklar için ee osmanlı bizi çöle sürdü diyorlar ya ne yapacaktı aferim çok iyi isyan ettiniz buyurun uçak biletiniz diyecek değildi ya Osmanlı ordu ekipmanları için Çanakkale harbi resmi vardı hatırlarsanız askerin üstü yamalı ayakkabısı sarılı aklınıza o resim gelsin bu filmdeki askerlerimiz nerdeyse gestapo subayları gibi bakımlıydı utanmasalar ermeni yok etme timi uyduracaklarmış adamlar on numara beş yıldız kurgu bir film…

Cevapla
ZİYARETÇİ
Gulnus
18 Temmuz 2017 Saat 03:29

Vay vay vay soysuz Terry George !!!
Yahudi soykirimı’na benzetmek istemissin , esinlenmişsin tarih bilmez Ermeni yalakası senarist seni !
İlk önce Ermeni çetelerininin Türk köylerine saldırıp soykırım yaptığından hiç bahsetmemissin .
Göç ettirme kanununun katliamları ve Ermeni saldırılarını önlemek için yapildiğını idrak edememişsin .
Gösterdiğin kaynak üç beş resimden ibaret …
Dinle bunak Terry ; Ne geçmişte ne gelecekte Türkler , vatanına ,milletine ,bayrağına saldırmayan hiç kimseye kiliç çekmemistir ; çekmeyecektir . Bu filmi tamamen Türkleri kötülemek amacıyla çekmişsın Ermeni maşası …
Umarım Türklere attigin bu
asılsız , pis iftiralardan dolayı sonsuza kadar cehennemin dibinde yanarsın !

Cevapla
ZİYARETÇİ
Fatih
16 Temmuz 2017 Saat 22:02

Afişi dahi Ermenistan bayrağı kurgusuyla tasarlanmış. Yapılmak istenen ortada. Peki olan ne? Rehavet uykularından uyanıyoruz, bu adavet, düşmanlık bize bilmem kaç yüzyıldır unutturulmaya çalışılan tarih şuurunu ve aslında sahip olduğumuz kimlik bilincini geri veriyor. (Ermenilere değil onları kullananlara karşı) Yani ne bileyim yırtsanız da bir yerlerinizi Nil’de; su, Musa’da adet; bereketli.

Doğrudan düşmanlık yapmaya cesareti olmayanlar dolaylı olarak dün olduğu gibi bu gün de kullanıyorlar sizi. Öyle su içtiğin çeşmeye çamur sıçratırsan dostunum diyen bile saygı duymaz istediğinde pandik atar orana burana.

Cevapla
ZİYARETÇİ
Yavuz ors
14 Temmuz 2017 Saat 18:21

Ermeni soykırımının Türkiye’yi yerden yere vurmuşlar.YASAKLAYİN

Cevapla
ZİYARETÇİ
kemalovich
12 Temmuz 2017 Saat 01:46

Yorumumu kim sildiyse onun herşeyine sağdan soldan gireyim

Cevapla
ZİYARETÇİ
mustafa serdar özçelik
12 Temmuz 2017 Saat 00:16

sindirilememiş bir milletin bireyi olmak her zaman bana onur ve şeref vermiştir.muhakkak ki şu zamanlarda yapılan bu algı yanılsamaları tamamen sindirilemeyen bir millete karşı yapılan bir şovdan öteye gitmez gidemez. dolayısı ile bire bir şahidi olunmayan tamamen taraflı düşünceler sadece egoları şişirir.
daha iyi bir dünya bekleyenler ve ]daha iyi olduğunu düşünenler geçmişi değil geleceği düzenlemelidir.

Cevapla
ZİYARETÇİ
Mehmet
11 Temmuz 2017 Saat 01:04

kemalovich bozuntusu ve edmond, adminde bir insan ve bir izleyici! ve özelliklede bir türkün haklı tepkisini veriyor. bariz yalanlardan örülü sözde soykırım uydurmasına verilebilecek tek tepkide budur zaten! madem gerçeklerle yüzleşmek gerek bozuntu vatandaş; o halde yıllardır bir türlü bulunamayan ermeni toplu mezarlarıyla ve bunun karşıtında doğu anadolunun her yerinde onlarca türk ve müslüman toplu mezarları ve bunların arkasındaki taşnak ve hınçak vahşetlerini “üstelik bu vahşetlerin şahitleri sadece bizde değiliz pek çok rus, alman ve fransız subaylarıdır!” gerçekten bir gerçek olarak da kabul etmek gerekli değil midir sizce???

Cevapla
  ZİYARETÇİ
  Edmond
  15 Temmuz 2017 Saat 17:47

  Memocum admin yorum yapma hakkına sahiptir. Ekleyip reklamlardan gelir elde etmesini biliyorsa yorum yapamaz. Ama madem milliyetçilik yapmak adına yorum yapacak o zaman onuru varsa bu film sayesinde reklam gelirine gelen katkıyı reddeder olur biter. Boş yorum yapma koçum hadi yanla 🙂

  Cevapla
  ZİYARETÇİ
  kemalovich
  11 Temmuz 2017 Saat 04:04

  Uyduruk mehmete de bakmayın, o da admin gibi tarihin yandan yemişlerinden. Film güzel.

  Cevapla
   ZİYARETÇİ
   Mehmet
   11 Temmuz 2017 Saat 22:11

   bozuntu vatandaş, 1453 ten beri constantinople değil önce islambol sonra istanbul. ayrıca sen yandan değilde yenmesi gereken yerlerinden yemişsen bizim tezlerimiz karşısında kendi tez ve delillerinizle dünyanın gözü önünde karşımıza çıkarsınız. yerse tabii! alayınız yalansınız… hadi biraz daha oyalan, yalanlarında boncuk ara!

   Cevapla
ZİYARETÇİ
Edmond
10 Temmuz 2017 Saat 22:49

Admin film hakkında yorum yapma hakkına sadece izleyiciler sahiptir madem beğenmiyorsun ekleyip üzerinden kazanç elde etmezsin.

Cevapla