• Teknik Sorunlar Nedeniyle İndirme Bir Süreliğine İptal Edilmiştir.

Sorun Bildir

Tinker Bell ve Canavar Efsanesi (2014) 1080p Türkçe Altyazılı izle

FİLM ÖZETİ

Tinker Bell ve Canavar Efsanesi filmini Türkçe altyazılı olarak hd kalitede izleyebilirsiniz. Tinker Bell ve Canavar Efsanesi filmini Tek parça HD izleyin. Filmi izledikten sonra yorumlarınızı belirterek diğer izleyicilere görüşlerinizi belirtebilirsiniz. Fullfilmizlesin.com İyi Seyirler Diler. Lütfen yorumlarınızı eksik etmeyiniz..

FİLM HAKKINDA

DEVAM FİLMLERİ

FİLM YORUMLARI

ZİYARETÇİ
meryem
2 Mayıs 2017 Saat 23:43

Ben türkçe dublajlardan nefret ederim o yüzden türkçe dublaj olsa bile sürekli altyazılı izliyorum. Film gerçekten çok güzel ve duygusaldı :))

Cevapla
ZİYARETÇİ
sara
21 Ağustos 2015 Saat 09:52

Süper film tavsiye ederim

Cevapla
ZİYARETÇİ
aysun
24 Temmuz 2015 Saat 16:33

harika bir film ya en sevdiğim karakter ise tinker bell

Cevapla
ZİYARETÇİ
Anonim
5 Temmuz 2015 Saat 01:09

ıhı ıhı ıhı

Cevapla
ZİYARETÇİ
melihh
26 Haziran 2015 Saat 14:30

ağlamamak elim de değil en sonunda hele çok güzelllllllllllllllll

Cevapla
ZİYARETÇİ
tinkerbell
7 Haziran 2015 Saat 14:48

bence filmin altyazılısı da güzel eğer gerçeği görseniz öyle konuşmassınız bu altyazılı da güzel ama tek bir sorun var altyazılı filmler sinemada kötü oluyor evde laptopdan seyretsen hem altyazı hem türkçesi de çok güzel olur tek bu altyazılarda seyi var şarkılar güzel oluyor altında da ne güzel türkçesi yazıyor allah allah bunda ne sorun var yani 13 yaşındayım haa ve bu filmi yani ktinkerbell filmlerinin hepsini seyrettim çok güzel umarım başka yeni yani tinklerin filmleri yeni çıkarın ve çok güzeldi film ve ben bu disney filmlerini hep seyretiyorum nasıl bu kadar güzel film yapıyorsunuz anlamıyorum arkaşlığı çok güzel ifade ediyor ve yine böyle bu son çıkardığınız film gibi çıkarın yine lütfen legend of ile anlaşın lütfen ve filmlerin kısa olması çok kötü oluyor keşke filmin süresini uyzatsanız çok güzel olur ve bu yazım uzun diye lütfen okumamazlık yapmayın llllllüüütfeeeeeennnnnnnn

Cevapla
ZİYARETÇİ
Anonim
2 Mayıs 2015 Saat 12:52

ben böyle mal bi site görmedim

Cevapla
ZİYARETÇİ
Anonim
30 Nisan 2015 Saat 21:08

türcesi ciksın biran

Cevapla