• 2018 filmlerini izlemek için menülerden ilgili kategoriye bakabilirsiniz.

Sorun Bildir

Wang jia xin (2015) Türkçe Altyazılı izle

FİLM ÖZETİ

Wang jia xin filminin konusu, 1992 senesinin yaz mevsimi. Chun yin ve ablası Wai Yin, Ping Chau adasında Ka On Yuen (Huzurlu Ev) isimli bir küçük lokanta işletirler. Chun Yin ablasının aldığı gitarı çalmayı çok sever fakat kimse onu bu konuda taktir etmez. O ise müziğini sevecek hayatının aşkı ile tanışmayı hayal eder. Chun bir gün şehir dışında sinemaya gider. Biletçi kız Wong Ka Yan ile tanışır ve geceyi birlikte geçirirler. Chun Yin, Wong Ka Yan'a aşık olur ve ona şarkı yazacağına dair söz verir. Ertesi gün arkadaşı Paul, Chun Yin'i sinemaya gidip aşkını itiraf etmeye ikna eder. Chun Yin sinemaya gider fakat Wong Ka Yan istifa etmiştir ve kimse nereye gittiğini bilmiyordur. Chun Yin, Wong Ka Yan'ı bulmaya karar verir fakat onun hakkında bildiği tek şey ismidir.

Chun Yin gitarıyla şehre gider ve sinemada bekler. Kalabalık sokaklarda Wong Ka Yan için yazdığı şarkıyı söyler. Radyo programlarına çıkar. Telefon rehberinden soyadı Wong olan herkesi arar. Chun Yin sayısız Wong Ka Yan ile tanışır. Bu arayış sırasında müziği ve aşka olan inancı birçok Wong Ka Yan'ı bir araya getirir ve hayatlarında derin izler bırakır.

Filmi izledikten sonra yorumlarınızı belirterek diğer izleyicilere görüşlerinizi belirtebilirsiniz. Wang jia xin filmini farklı alternatiflerden izlemek için Hızlı tek parça seçeneği kısmına tıklayıp size uygun olan alternatifden filmi izleyebilirsiniz. Wang jia xin filmini türkçe dublajlı ya da altyazılı olarak izlemek için dil seçeneklerinden size uygun olan dili seçenebilirsiniz. Fullfilmizlesin.com İyi seyirler diler.

FİLM HAKKINDA

Wang jia xin (2015) Türkçe Altyazılı izle

DEVAM FİLMLERİ

FİLM YORUMLARI

ZİYARETÇİ
eko
22 Temmuz 2017 Saat 15:19

sinir bozucu.buna nsl romatik denir..bilet satan kıza bir kere şarkı söylemekle 20 aranırmı.adam salaklık ta lwl almış sinir oldum..izlemeyinde zaman kaybı olmasın.ben yandım siz yanmayın..:(

Cevapla
ZİYARETÇİ
burhan
1 Nisan 2016 Saat 14:30

fena degil romantik bir film,izlenir

Cevapla