• 2018 filmlerini izlemek için menülerden ilgili kategoriye bakabilirsiniz.

Sorun Bildir

X + Y – A Brilliant Young Mind (2014) Türkçe Dublaj izle

FİLM ÖZETİ

X + Y - A Brilliant Young Mind filminin konusu, Nathan etrafıyla pek iletişim kurmayan birisidir ve kendi dünyasında olan birisidir. Tüm tesellisi rakamların ve matematikde bulunan Nathan, annesi Julie de dahil olmak üzere herkesten uzaklaşır. Sıra dışı matematik öğretmeni olan Humphreys’in desteğiyle Tayvan'da yapılacak olan Uluslararası Matematik Olimpiyatları’na katılacak olan İngiliz takımına katılır.
Nathan, bu süreçte büyümenin zorlukları ve aşkın tuhaflıklarıyla da karşılaşacaktır. X+Y bildiğimiz matematik filmlerinden oldukça farklı. Morgan Matthews gerçek bir olaydan esinlenerek ortaya çıkardığı bu duygusal hikayede karakterlerine mesafeli ve onları istismar etmeyen bir yaklaşım benimsiyor. Bu bakımdan film, detaylı ve incelikli arkaplanıyla dikkat çekiyor. İlk aşkın karmaşıklığı, büyümek ve mahremiyetle başa çıkmak üzerine hayat dolu bu nefis ilk film sizi kalbinizden yakalamayı başaracak.

FİLM HAKKINDA

X + Y - A Brilliant Young Mind (2014) Türkçe Dublaj izle

DEVAM FİLMLERİ

FİLM YORUMLARI

ZİYARETÇİ
Anonim
2 Şubat 2016 Saat 12:49

Otizm hiç doğru yansıtılmamış. Ben 20 dk. dayanabildim. Hastalığı böyle betimlenirse biri de çıkar “Film berbat, çocuğu dövmek isteyebilirsiniz” diye yorum yapar.

Cevapla
ZİYARETÇİ
Memo
19 Ocak 2016 Saat 15:15

Vasat bi film boşa izlemeyin , çocuğu dövmek isteyebilirsiniz amaci yok , dram salakça

Cevapla