• 2018 filmlerini izlemek için menülerden ilgili kategoriye bakabilirsiniz.

Sorun Bildir

Yok Oluş – Annihilation (2018) 1080p Türkçe Altyazılı izle

FİLM ÖZETİ

Yok Oluş - Annihilation filminin konusu,Eşinden haber alamayan bir biyolog, bir psikolog antropolog ve araştırmacıyla birlikte, teknolojiden çok uzak olan X-Bölgesi'ne doğru giderler. Fakat burada umduklarından çok farklı şeyler bulacaklardır..Fullfilmizlesin.com İyi seyirler diler.

FİLM HAKKINDA

Yok Oluş - Annihilation (2018) 1080p Türkçe Dublaj izle

DEVAM FİLMLERİ

POPÜLER YORUM
Halit Çağatay
2018-03-24 01:14:37

Selamlar Film saçmaydı diyen arkadaşlara söylemek istiyorum ilk sözümü. Film belli konularda havada kalsa bile, mantığı şu: yansıma. Bardaktan ve dünya dışı varlığın taklidinden bu filmin en büyük vurgununun insana yapılan gönderme olduğunu anlayabilmeliydiniz. İnsan oğlu bir gezegene vardığındaonu kendi yaşam koşullarına uydurmanın peşinde olacaktır(mars projemiz gibi) ve orada dünyaya nasıl zarar vereceğini bilemeyecektir. Burada dünya dışı varlığın zarar verip vermediğini bilmiyormuş izlenimi var ama en son sahnede her şeyi bildiğini ve bunu bir aldatmaca olduğunu görüyoruz. Konu olarak eleştiri filmi. Biraz holywood öğesi ve biraz merak ve doğal olarak bilim kurgu sınıfına giriyor film. Eskidendi o sadece bir dert anlatan filmler. Artık filmlerde muazzam alt mesajlar olmak zorunda çünkü yapan kişilerin riske girmeden para kazanması lazım. Ve belki senaryoyu yazan ve pazarlayan kişi dışında kimse bilmiyordu bu alt mesajları. Gelip film saçmaydı demeden önce yansımanıza bir bakın derim.

FİLM YORUMLARI

ZİYARETÇİ
abdullah
22 Nisan 2018 Saat 18:11

Böyle bir bitiş yok ya muhteşem,
Beynimin mıncıklandığını hissediyorum yoksa!

Cevapla
ZİYARETÇİ
film
19 Nisan 2018 Saat 21:22

nazif sen de boş yapma amk

Cevapla
ZİYARETÇİ
Kadir
19 Nisan 2018 Saat 20:38

Geçmiş yıllarda yapılan, izleyenlerin film sonunda soru işaretleriyle baş başa kaldıkları -inception, predestination, prestij gibi- filmlere benzer bir film yapmaya çalıştıkları bariz ortada. Fakat bu film fazla havada kalmış.

Cevapla
ZİYARETÇİ
belkiüstümüzdenbirkuşgeçer
7 Nisan 2018 Saat 01:30

Başta çok güzel sardı sonunuda iyi bitirdiler de olay nasıl olmuş söyleseydiniz iyiydi. Kız fenere girince vay dedim kesin göktaşı gibi bişey fenere isabet etti. Ya da uzaylılar bi cisim gönderdi dünya üzerinde deney yapıyorlar. Sonuç hiç…. Niye olmuş neden böyle bişey yayılmış? Kız yansımasını patlatırken de dikkat ettim patlayan taraf yansımaydı ama…… Oyuncular yönetmen falan tamam da senaryo havada kalmış :/ Tatmin olamadım.

Cevapla
ZİYARETÇİ
onur
30 Mart 2018 Saat 10:18

inanılmaz izlediğim en iyi filmlerden biri sadece şunu diyorum hayal gücünüzün sınırlarını zorlayın. Basit hazırcı insanların anlayamayacağı bir yapım. karşısına oturup ağzı bir karış film izleyenlerdenseniz uzak durun, kısacası bu film kitlesi ; bazı insanlar vardır pek film izleyemez 10. dk da filmi, konuyu, mesajı çözer ve sıkılır o tiplerden biri olarak görüyorsanız sizde kendinizi bu sizin filminiz. herkesin kendi bakış açısını getirebileceği ucu açık bir film

Cevapla
ZİYARETÇİ
Abdullah çelebi
26 Mart 2018 Saat 00:54

Afedersiniz de YAAAAAAAAAAAARRAĞIMA benziyor film. İzlemeyin 2 saat boşa vakit harcarsınız. Mesaj falan var ama zaman kaybı. Şikayetciyim 2 saatimi kimden alacağım ben ?

Cevapla
ZİYARETÇİ
nunm
25 Mart 2018 Saat 20:06

bok gibi

Cevapla
ZİYARETÇİ
Erkam
25 Mart 2018 Saat 18:26

Aksiyon yada fantastik bilim meraklısıysanız kesinlikle izlemeyin. Film konusunda seçici bir izleyiciyim. İMDB den aldığı puan anlamsız ve gereksiz . Amacı yok mantığı yok konusu yok …

Cevapla
ZİYARETÇİ
baturgut
25 Mart 2018 Saat 18:10

filmdeki mesajı alırsanız güzel almazsanız cahil kalırsınız filme

Cevapla
ZİYARETÇİ
Taner
25 Mart 2018 Saat 12:02

mesaj güzel ama kısa süreye sığdırdıkları için biraz sıkıcı gelebiliyor

Cevapla
ZİYARETÇİ
Taner
25 Mart 2018 Saat 12:02

mesaj güzel ama kısa süreye sığdırdıkları için biraz sıkıcı gelebiliyor

Cevapla
ZİYARETÇİ
Anonim
25 Mart 2018 Saat 03:24

film guzel

Cevapla
ZİYARETÇİ
Halit Çağatay
24 Mart 2018 Saat 01:14

Selamlar

Film saçmaydı diyen arkadaşlara söylemek istiyorum ilk sözümü. Film belli konularda havada kalsa bile, mantığı şu: yansıma. Bardaktan ve dünya dışı varlığın taklidinden bu filmin en büyük vurgununun insana yapılan gönderme olduğunu anlayabilmeliydiniz. İnsan oğlu bir gezegene vardığındaonu kendi yaşam koşullarına uydurmanın peşinde olacaktır(mars projemiz gibi) ve orada dünyaya nasıl zarar vereceğini bilemeyecektir. Burada dünya dışı varlığın zarar verip vermediğini bilmiyormuş izlenimi var ama en son sahnede her şeyi bildiğini ve bunu bir aldatmaca olduğunu görüyoruz. Konu olarak eleştiri filmi. Biraz holywood öğesi ve biraz merak ve doğal olarak bilim kurgu sınıfına giriyor film. Eskidendi o sadece bir dert anlatan filmler. Artık filmlerde muazzam alt mesajlar olmak zorunda çünkü yapan kişilerin riske girmeden para kazanması lazım. Ve belki senaryoyu yazan ve pazarlayan kişi dışında kimse bilmiyordu bu alt mesajları. Gelip film saçmaydı demeden önce yansımanıza bir bakın derim.

Cevapla
ZİYARETÇİ
banuru
23 Mart 2018 Saat 22:23

Sakınnnn

Cevapla
ZİYARETÇİ
spoiler
22 Mart 2018 Saat 17:32
--- Bu film hakkında spoiler içermektedir. ---

Ben ne izledim?

Cevapla
ZİYARETÇİ
xander
21 Mart 2018 Saat 03:44

Bazen bir film de verilen mesajın altında derinlerde yattığını sanıyorsunuz anlamayan insanların fikirleri düşünceleri olmuyor sanıyorsunuz ama bu film tam anlamıyla fiyasko. Verilmek istenen mesaj saçma bir şekilde verilmeye çalışılmış ve insanda kafa bulanıklığından başka bir şeye neden olmuyor. Vaktinizi ayırmayın derim eğer zamanın sizin için bi önemi yok ise.

Cevapla
ZİYARETÇİ
nature
21 Mart 2018 Saat 01:08

Saçma diyenler bir bok anlayamayan gerizekalılar.

Cevapla
ZİYARETÇİ
Leli
20 Mart 2018 Saat 17:24

Gereksiz bir film👎

Cevapla
ZİYARETÇİ
abdurrahman
18 Mart 2018 Saat 02:26

Çok boş bir filmdi. Neden çektiniz?? Zamanım kayboldu. OFFF! x 2
imam hatipler kapatılsın!!

Cevapla
ZİYARETÇİ
Sinirli izleyici
17 Mart 2018 Saat 21:48

Çok boş bir filmdi. Neden çektiniz?? Zamanım kayboldu. OFFF!

Cevapla