• 2018 filmlerini izlemek için menülerden ilgili kategoriye bakabilirsiniz.

Sorun Bildir

Zor Saatler – The Finest Hours (2016) 1080p Türkçe Altyazılı izle

FİLM ÖZETİ

Zor Saatler - The Finest Hours filminin konusu, En büyük tekne kurtarma operasyonunu konu alan gerçek bir hikayeden esinlenmiştir film. 18 Şubat 1952’de İngiltere’nin doğu kıyılarını vuran ve önüne gelen tüm gemileri altüst eden fırtına, Boston’a bağlı SS Pendleton T-2 petrol tankerini ikiye parçalar. Hemi hızla batmaktadır ve gemi mürettebatı 30 kişiden oluşmaktadır. En yetkili isim olan mühendis Ray Sybert korkuya kapılan ekipte kontrolü ele alır ve Doğu Kıyısı’nı vuran en en kuvvetli fırtınaya karşı birlikte mücadele etmesi için çalışır. Tam bu sırada felaket haberi Massachusetts’ta bulunan Sahil güvenlik ofisine ulaşır. Sahil Güvenlik yetkilisi Daniel Cluff gemiyi kurtarmak için bir kurtarma teknesi gönderir. Çok zor koşullara rağmen kaptan Bernie Webber komutasındaki dört sahil yetkilisi yetersiz ekipmana ve küçük can kurtarma botuna rağmen dev dalgalara ve fırtınalara karşı yola çıkarlar.

Filmi izledikten sonra yorumlarınızı belirterek diğer izleyicilere görüşlerinizi belirtebilirsiniz. Zor Saatler - The Finest Hours filmini farklı alternatiflerden izlemek için Hızlı tek parça seçeneği kısmına tıklayıp size uygun olan alternatifden filmi izleyebilirsiniz. Zor Saatler - The Finest Hours filmini türkçe dublajlı ya da altyazılı olarak izlemek için dil seçeneklerinden size uygun olan dili seçenebilirsiniz. Fullfilmizlesin.com İyi seyirler diler.

FİLM HAKKINDA

Zor Saatler - The Finest Hours (2016) 1080p Türkçe Altyazılı izle

DEVAM FİLMLERİ

FİLM YORUMLARI

ZİYARETÇİ
mucella
24 Haziran 2016 Saat 16:34

elerine saglik cok guzel film,bayildim

Cevapla
ZİYARETÇİ
admin
4 Haziran 2016 Saat 16:52

beyler bayanlar yorumlarınız için teşekkür ederiz fakat hangi film açsam yorumlar süper hangisini izleyeceğimi şaşırıyorum 🙂 müthiş bir enerji var sitede admine teşekkürler .

Cevapla
ZİYARETÇİ
murat
15 Mayıs 2016 Saat 20:10

on numara beş yıldız çok süper bir film miş.elinize kolunuza yüreğinize sağlık

Cevapla
ZİYARETÇİ
polat
14 Mayıs 2016 Saat 00:05

gerçekten harika bir film kesinlikle izlemelisiniz. hayatınızdaki sahip olduklarınızın bir an olsun farkında olmanızı hatırlatıyor. teşekkürler

Cevapla
ZİYARETÇİ
Aslan
25 Nisan 2016 Saat 03:27

10/10 olağanüstü bir film!

Cevapla
    ZİYARETÇİ
    ss
    7 Mayıs 2016 Saat 00:52

    soluk soluğa izleyeceğiniz bir film . tavsiye ederim. benim puanım 8/10

    Cevapla